Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog mutálni a hangom?...

Mikor fog mutálni a hangom? És mikor fogok nőni kezdeni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok novemberben leszek 15.

És 160 centiméter vagyok. Édesapám eléggé magas és a nagyszüleim is elég derék és magas emberek voltak.

Azonban az osztálytársaim 170 179 centiméter magasak. Kicsit kicsinek érzem magam közöttük.

Intim dologban eléggé elől vagyok tehát már szőrös a hónaljam odalent is eléggé bokros illetve a lábam is kezd szőrösödni.

Viszont a hangom még semmi. Nem azt mondom. hogy már 14 évesen kész férfinak kellene lenni, de a osztálytársaim már mind mutált és kicsit kezdem rosszul érezni magam. A hangom reggel bereked napközben meg amikor beszélek normális este meg berekedek ez normális? De semmi nem hallanám magamon, hogy más lenne.



#hang #fog #mutálni
2014. júl. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A növés passz, én eddigre már túl voltam a nagyján, de a hangom változása nekem is csak elsős középiskolás koromban fejeződött be.
2014. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd lehet hogy csak 15 éved végén .Majd ha rendesen a kamaszkorba leszel,nem fog elmaradni .
2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban kicsit alacsony vagy,,de az jó jel hogy minden más területen szőrősődsz,a mutalás az más kérdés,mert van akinek a hangja csak 18 vagy még később 22-24 éves korban lesz férfiasabb,és van akinek mindig is szoprán marad a hangja.


Ja és el ne kezd magad te is borotváva csupaszítani,mert valaki azt mondja hogy divat,ha sok lenne a szőr odalenne akkor vágd csak ollóval rövidve,ne hogy csupasz kis fiú legyen belőled.:-)


Sajnos van aki csak 16 éves kora után nyúl meg magasságra,de te szerencsés vagy,mert idáig 80%-ban akik alacsonyak voltak mind arról panaszkodtak hogy alíg szőrősődnek,vagy nem is szörösek még és nagyon kisfiúsak odalennt.


NÉzd van aki kimarad 8.-ból és utána hirtelen akár 10-15 cm is nő 1 év alatt.Ezt nem tudjuk megmondani,de az jó hogy magas az apukád mert akkor te is magasra nőhetsz.


Meg kellene kérdezni a szüleid akár hogy ők mikor kezdtek el nyúlni.

2014. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Isten ments hogy borotváljam magam nem vagyok homokos.

Tudom mostanság már az a divat, hogy mindenütt csupasz mert az a menő, sokan már divatból is homokossá vállnak. (undorító). Szerintem meg az igazán férfi akinek van mindenhol egy kis szőre.

Nekem a szüleim azt mondták, hogy kb 8.-os korukban nőttek meg év közben.

A mutálásnál meg már az én koromban mutált az édesapám szóval nem tudom meglátom mi lesz.

2014. aug. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!