Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hátra húzva hagyom a...

Ha hátra húzva hagyom a fitymát akkor tényleg csökken a makk érzékenysége?

Figyelt kérdés
olvastam még a neten hogy ettől csőkenni fog a makk érzékenysége,de nem tudom hogy tényleg beválik vagy csak vki vicces kedvében van :/.

2014. júl. 31. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz de nem egyik napról a másikra fog bekövetkezni. Sok idő kell elzeljen hogy érezhető különbség legyen, de nem értem hogy az neked miért jó ha nem annyira érzékeny.
2014. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
am azért mert nekem nagyon érzékeny és ez kicsit zavar,és olvastam hogy álitolag ha már nem lesz annyira érzékeny akkor van egy olyan előnye hogy (pl simáb lesz a bőr de ez nem biztos) hogy tovább bírom szex közben :)
2014. júl. 31. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges ezzel kisérletezgetni.Eljön az idő mikor azt szeretnéd ,hogy érzékenyebb legyen.Akkor mit fogsz csinálni ?
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Igen simább lesz mert "kiszárad" és emiatt "kopik".

És az is igaz hogy tovább bírod a szexet de nem lesz annyira élvezetes.

2014. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!