Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhat erekciós problémát...

Mi okozhat erekciós problémát 33 éves férfinél?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam, hogy 16 órát dolgozom vendéglátásban, bal lábam rendkívül visszeres, nagyon izzadékony vagyok(éjszaka vizesre izzadom az ágyneműt nyitott ablaknál) és a fent említett gond.

Hova forduljak,mit tegyek?


2010. jan. 12. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana egy teljes kivizsgálás, vérvétel...stb. Menj ez a háziorvoshoz és beszéld meg vele és adni fog beutalót.
2010. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az oka simán a stressz és a fáradtság is.
2010. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem a kifejtésedben meg is válaszoltad a probléma gyökerét!

16 órát dolgozol, robotolsz, lábaidon sokat állsz, nem tudnak időközben felfrissülni, rossz bennük a keringés, és sztem az étkezési szokásaid, monoton robotmozgás, természetes mozgáshiány, fáradtság, stressz okozza a visszeres lábaddal együtt. Márpedig, ha visszeres vagy vhol, akkor az azt jelenti, hogy a koleszterinszinted és a vérnyomásod-pulzusod sem lehet normális, ez pedig előbb-utóbb szívpanaszokhoz fog vezetni. Azért nem használok feltételes módot, és azért fogalmazok egyértelműen kijelentő módban, mert a cerkád már most jelzi a bajt a keringéseddel. Nekünk férfiaknak ugyanis vagy egy kifejezetten sajátos, érzékeny mérőműszerünk amelyek időben, mintegy 2-3 évvel korábban jelzik a keringési zavarokat. És ha így folytatod, 35 éves korodra kapsz egy ún. angina pectoris-t (szívtáji szorító fájdalom, akár szívkoszorúérgörcs) ezt jelzi az izzadásod is.


Tehát HALÁLRA fogod magad dolgozni hamarosan a jelek szerint, ha ezt így folytatod, és EZ NEM VICC!!!


Mondd Pajtás,...

1.) Mióta tart már ez a visszeresség, izzadás? Mikor aludtál egy jót utoljára? Hány órá(ka)t alszol naponta?

2.) Önkielégíteni milyen gyakran szoktál, és milyen eredménnyel?

3.) Barátnőd van? Szexuális életed milyen? Itt milyen problémák vannak?

4.) Erekciód milyen? Hogy ítéled meg tartósságát, keménységét?

5.) Heréid nincsenek megnagyobbodva?

6.) Gyakran jársz csövelni is?

6a.) Sokszor keveset, vagy kevesebbszer sokat pisálsz ki?

6b.) Vizeleted színe, szaga, ereje mennyire intenzív?

6c.) Vannak vizelettartási vagy vizeletszabályozási problémáid is?

6d.) Egyébként is izzadsz, vagy csak éjszaka?

6e.) Folyadékpótlásként mit iszol?

7.) Teljes (tetőtől-talpig történő) orvosi kivizsgálás mikor volt utoljára?

7a.) Vérnyomás-pulzusodat mennyi időnként méred?

7b.) Vércukor- és koleszterinszint-mérés mikor volt legutoljára?

8.) Testalkatod, testsúlyod, testmagasságod?


Egyelőre ennyit kérdeznék. Tudom, elég kiveséző, indiszkrét kérdéseket tettem fel, de bízom benne Pajtás, h. érted a miértjét, és őszintén válaszolsz! :-)


És még vmi! Fel a fejjel, és nem idegeskedni, nem aggodalmaskodni, Pajtás! ;-)

Üdv: EE

2010. febr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Voltam orvosnál, jövőhéten indul be a kivizsgálás, márc. 9-én pedig megműtik a visszeremet, ami már nem is visszér, hanem egy tekeredő hurka a lábamon, egészen a combom közepéig. Asszonnyal minden rendben, igaz magát hibáztatja, hogy kevés nekem, a nők hajthatatlanok...:) Egyébként még nincs 2 éves a közös gyerekünk, így sok minden összejátszik abban, hogy pl. miért nem sikerül a pihenés. Munkám 2 nap,16 óra, 2nap szabad, stressz... kocsmában, van bőven! Szóval minden összejátszik ellenem (ellenünk), remélem javul a helyzet!


Minden eddigi választ nagyon köszönök!

2010. febr. 7. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Örülök, hogy optimista vagy. Így már mindjárt másképpen fest az egész, hogy most már ezt is megosztottad.

Az asszonynak pedig nézz a szemébe, mondd meg neki hogy ez a hurka és a stressz hibája, nem az övé, majd csókold meg szenvedélyesen, akkor talán el fogja neked hinni, hogy nem ő a hibás!


Ha kell még segítség, csak szólj, de azért majd jó lenne, ha beszámolnál a fejleményekről, gyógyulásodról később!

KITARTÁS! ;-)


Üdv: EE

2010. febr. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Műtét után jelentkezem, remélem addig nem lesz semmi!!


Köszi mindent!!!

2010. febr. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!