Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lesz ez még nagyobb?

.:Én:. kérdése:

Szerintetek lesz ez még nagyobb?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a péniszem akkora mint egy gyereknek.Szerintetek nőni fog még? Nektek mikor kezdett nőni mert én jelenleg visszamaradott csontkorral élek és jelenleg 13 éves testtel élek pajzsmirigy alulműködés miatt.

2014. aug. 8. 22:13
 1/9 anonim válasza:
amíg te is nősz, addig igen. :)
2014. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Ciki
2014. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy akkora, mint egy gyereké? Magömlésed már van?
2014. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fog még nőni ne aggodj, esetleg beszéld meg anyukáddal és utána a kezelőorvosoddal, hogyan tudnák egy kicsit befolyásolni, pl. férfi hormon adásával.
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezelteted rendesen a betegséged, szedsz rá tablettát?

Csak mert én cukorbeteg vagyok, nekem is van pajzsmirigy alulműködésem, de sosem volt ilyen problémám. Sőt, igazából fejlettebb is a testem, mint a korombélieknek. Szerintem menj el egy jó orvoshoz, írass fel vele tablettát. Én euthyrox-ot szedek.

2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az agy, a lép és a nemi szervek(!) kivételével testünk egész területén találhatóak a pajzsmirigy hormonra érzékeny sejtek. A péniszméretedet nem befolyásolja, hogy alulműködik a pajzsmirigyed.
2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál jártál már? Mégis mekkora? Miből gondolod, hogy akkora mint egy gyereknek?
2014. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, mégis miért, mekkora?

Amúgy ha olyan 11-12 az már nem olyan rossz, nyugi :D


De ha gondolod írd mg privátban ,ha titkos a dolog :)

Ja, és milyen magas vagy amúgy? Gondolom elélvezésnél meg már ugye jön a fehér dolog...

2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
méreteid ?
2014. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!