Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet sokáig elhúzni...

Hogyan lehet sokáig elhúzni as elélvezést masztinál?

Figyelt kérdés
15/f

2014. aug. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mikor már érzed, hogy mindjárt elsülsz, megállsz egy rövid ideig, majd folytatod.
2014. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint arra gondolsz, hogy minél hosszabb orgazmust élj át, vagy hogy minél később sülj el?


AZ előbbire nem tudom a választ, pedig jó lenn, elvileg a disznóknak harminc percig tart egy orgazmus. Hát talán az egy kicsit sok, közbe mi van, ha wc-re kell menjek? De közbe meg ugye még mindig élvezek xD AZ úgy parás! :D


Hogy később sülj el? Hát.. Ne csináld olyan intenzíven, és mielőtt még jönne a fejér cucc, állj meg vele, várd meg amíg elmúlik majd folytasd. Bár személyesen nem próbáltam.. tuti vannak nálunk tapasztaltabb emberek itt :D

2014. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elélvezés idejét nem lehet meghosszabbitani ,ott a reflexek dolgoznak . Az előidézési idejét ,meg leírták 2 is .
2014. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát az elélvezés idejét konkrétan meghosszabbítani?

Nálam volt olyan, hogy ha husszú ideig játszottunk a barátnőmmel (a játszottunk alatt közös simis pettinges izgatós cirógatós szitut értek, ami néhaórákig is eltartott) akkor egyrészt sokkal durvábban éltem meg az orgazmust, talán 3szor durvábban, mint máskor és egyértelműen is többet lőttem ki, és ezt csak tippelem, mert olyankor ha akarnék se tudnék az időre figyelni, de szinte biztos vagyok benne, hogy tovább is tart maga az orgazmus, mint máskor,

2014. szept. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!