Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora egy 13 éves fiú...

Mekkora egy 13 éves fiú átlagos pénisze?

Figyelt kérdés
Az átlagméret érdekelne.

2014. aug. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
13,3343423534534 cm
2014. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, átlag nagyon nincsen, mert minden fiúnak más. Van, akinek még kicsi, és nem lépett be a serdülőkorba, teszem azt 8-11 centi.

Vannak olyanok akik már beléptek, és lehet nekik 13-5 centi is..igazából nagyon eltérő, mivelhogy minenki máskor lép be a serdülőkorba, ezért nem lehet átlagot mondani :D


De egyébként 12-6 centi között van, az bőven jó, nem kell aggódnod. Nem a méret a fontos, hanem a hogy használod :)


Amúgy kérdezhetem hogy neked hány centi?

2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs átlag mert vannak koránérők,normál ütembe fejlődők és későnérők,akik nagyon alacsonyak azok sokszor később érnek,később szőrősődnek akár évekkel is.Egy normál fejlettségű srác 12-13 éves korában már fanszőrrel rendelkezik még ha kevéssel is és egy 150 cm fejlettlen sráctól és egy 170 cm magas sráctól is mást várunk.


10-14 cm magasság különbség is sokat számít.Meg szeretnek is hzaudozni hogy kinek mekkora,miközben a felnőttek átlag mérete tehát 180-190 cm magas férfiaké is 12-16 cm szokott lenni.


De 13 éves kortól fejlettségtől függően 5-14 cm-ig bármi lehet,lanakdtank sokszor elég pici,mereven meg 10-13 cm egy átlag fejlettgésű,magasságúé.

2014. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hiper128 válasza:
LOL.Én 13 éves vagyok,és 13 cm.
2015. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!