Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csöcsösödök, miért?

Csöcsösödök, miért?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és férfi léttemre az utóbbi egy évben kicsit megnövekedett a mellem, vagyis a mellbimbóm környéke.

Szoktam edzeni is,de mostanában a meló miatt egyre kevesebbet, tömegnövelőztem is de csak fehérje,szénhidrát és kreatin volt, szteroidok nem. Fel is szedtem kb. 12 kg-ot két év alatt, nőtt a mell izmom és erősebb is lettem jóval, de ezt nem tudom hova rakni. Annyi biztos, hogy az első évembe nem volt ekkora de akkor heti 4x gyúrtam, mostanában örülök, ha heti 2 megvan, de elég sok a kihagyás. A tesztoszteronom csökkent a rendszertelenség miatt? Vagy más állhat a háttérben?



2014. aug. 11. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem érzékeny egyébként.
2014. aug. 11. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vagy olyan szerencsétlen alkat vagy, hogy a mellizmodból fogysz legkönnyebben, leálltál az edszéssel, elfogyott az itom, ott maradt egy kis zsír, ami olyan mintha cici lenne...


De amúgy igen, az is benne van h hormonális.

2014. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Siman lehet a keves edzestol. A tomegnovelotol meg feherjetol nem feltetlen izom lesz, ha nem edzel utanna. Javasolnam pihentetni ezeket, ameg nem tudsz ujra tobbet edzeni. Azon kivul az ilyen edzes abbahagyasa utan par het alatt "leereszt" az ember. Ki puhabb lesz, ki lefogy stb. Onsullyal eddz, sulyzok nelkul szerintem :) Ha tovabb novekszik, irany a doki, mert sok az osztrogen a szervezetedben.
2014. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!