Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetéltetés hogy megy?

A körülmetéltetés hogy megy?

Figyelt kérdés

1. Bemegyek az urológiára, kérem hogy metéltessenek körül és akkor kapok egy időpontot és ingyen elintézik?

2. Mik az előnyei, hátrányai?



2014. aug. 14. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet kérni csupán azért is mert metélt szeretnék lenni.

Urológia ,adnak időpontot mikor mehetsz a kórházba .

18 év betöltése alatt ,szülői engedély kell még hozzá,azt a műtét napján kell aláírni .

2.kérdésedre megvárom a válaszokat,irnak e a hátrányokról.

Már pedig nem csak előnyök vannak .

Tb műtét ingyenes ,mindentől független.

2014. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: úgy érted rögtön lehet azzal indítani, hogy kérek egy időpontot metélésre vagy előtte még egyszer el kell menni urológushoz és aztán kaphatok időpontot a műtétre?
2014. aug. 14. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálam úgy volt hogy beszéltem egy magán urológussal telefonon hogy vállalná-e a műtétet mindenféle orvosi indok nélkül, csak mert szeretném magam körülmetéltetni. Azt mondta igen, menjek el a rendelőjébe, aztán megbeszéljük. Megbeszéltük hogy mit és hogyan, aztán mondta hogy azért megvizsgálna, hogy minden rendben van-e. Megvizsgált, adott időpontot, aztán a nagy napon bementem a kórházba, és 5 óra várakozás után megvolt a műtét. A vizsgálat pénzbe került, a műtét ingyen volt.
2014. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Az SZTK ban is igy mennek a dolgok .Műtét előtti vizsgátok itt is vannak ,hisz ez hozzá tartozik .Arra felhívja a doki a figyelmed,a dolog visszafordíthatatlan !!

Értesüléseim szerint magán klinikán legalább 100 e kell kicsengetni érte .Ott lézeres technika van .Na ne azt gondold ezzel az utódlagos kelletlenségek fájdalmak ki is vannak zárva .Inkább csak a vérzés ,de hegesebb lehet,mit egy szép szikés metszésnél .

1 voltam.

2014. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Előnye nincs igazán van(annyi talán hogy a baktériumok kevésbbé tapanak meg,de ez meg nem annyira előny hiszen a mai világban már van víz lehet tisztálkodni is),sőt a makk kiszáradhat,foltosodhat,van akinek a sexhez sikosító kell,vagy a maszturbáláshoz is akár.


Sokaknak nem tetszik a metélt pénisz látványa,hiszen levágják a makkot fedő fityma részt és utána össze varrják a makk alatt a megmarad bőrt,tehát ott maradnak a varrat nyomok,a heg és sok nő nem is látot még élőben metélt péniszt,plusz mi országunkba a metéltek ha nem betegség miatt történt tudjuk milyen valláshoz tartoznak akiket nem bírnak,és nem a vallásuk miatt,hanem sok kárt tett az országban egy részük,a hatalom ma is az ő kezükbe van,tehát beszólhatnak hogy te is ..... az vagy.Aztán beszólhatnak,megbámulhatnak ha valaki meglátja,hiszen európába is kevés a metéltek aránya,és csökken a szám a világban is hiszen ma már látják hogy tisztálkodással megoldható minden.


Előnye nincs hiszen sokan azt hazudják hogy tovább bírni vele a sexet ha metélnek,csak hogy ez azért van így mivel a fityma tele van érző idegekkel amik a sexnél fontosak és ha azt levágják sokall több idő kell hogy felizguljál igazán,mert ezen részeket eltávolították.


Én egészséges pénisz esetén biztos nem metéltetném körül magam,ha baj van vele,akkor is csak végső esetben.


A teljes gyógyulási idő is 4-6 hét és nem kellemes érzés ezen idő,hiszen gézzel kötözik körbe a műtöt részt néha géz a sebbe beleragad,azt onnan ki kell szedni,kiáztatni akár kamillás vízzel ami nem kellemes,fájdalmas,aztán meg ha merevdésed van az is kicsi fáj,lassan,óvatosan kell vízelni,a sebet néha át kell kötni.és meg is dagad a seb,aztán meg a varratoknak is ki kell potyognia és néha magadnak kell egy két cérnaszálat kihúzni.Első két hét az kellemetlen,utána is még sebes,még gyógyul.És a gyógyulási idő alatt ugyanúgy kell korodnak megfelelően vagy iskolába vagy munkába járni,

A csupasz makk,ami meg még nem volt idáig szabad érzékeny lehet ahogy a ruha hozzáér.


Szerintem egy egészséges testrészt nem kell levagdosni,nem kell beavatkozni.Egészséges test vagdosása csonkítás.nem hiába van a kifejezés metélés,lemetélének belőle,mit valami húscafatból.


Én nem tenném.


Hány éves vagy?

Hogyan fordult meg a fejedbe egyáltalán?

Egészségügyi okból,valami bajod van amitt vagy mi miatt akarod a tested megváltoztatni?



És ha megkérdezed a szüleid a korodtól függetlenül ők mit szólnak hozzá?

2014. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Akár dupla zöldet is nyomtam volna az 5 nek .

Ennyire normális,és nem elfogult választ,talán még erről senki sem írt .Minden bent van aminek bent kell lennie.

Remélem a kérdezőnek is nagyon hasznos volt.

1 es voltam.

2014. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

kösz.


De ez az igazság,akármilyen műtét is legyen az sokszor gennyesedik,sebesedik,a seb húzodik amikor gyógyul és nem valami kellemes érzés amikor a beleragadt géz darabot ki kell szedni valahogy a sebből.Egy vágott seb sem gyógyul teljesen fájdalommentesen és heg szinte mindig marad.


És nem egyformán gyógyulunk van akinek hátránya lesz,van akinek ha addig komoly szűkülete volt netán jobb lesz.Ami az egyik félnek mint megoldás jó,a másiknak már nem biztos.A legtöbb műtét nem csíp-csup dolog hogy 1 nap múlva semmi bajod nem lesz,ez nem igaz.És nem akármilyen testrészt vagdosnak itt éppen,hanem a legintimebbet,az egyik legérzékenyebbet.


Általában altatás nincs,csak érzéstelenítés 13-14 éves kortól is és az sem kellemes amikor az ember péniszébe az érzéstelenítőt beadják.

2014. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

nézz meg eg videot rola ha utána is vállalod akkor

tedd meg ha rájöttél h felesleges kinzás :D akkor irj rám segitek

2014. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Előnye tényleg nem sok van, egy olyan országban, mint a miénk, ahol naponta fürdünk, nincs igazi haszna, viszont sok kockázata lehet, mint minden műtétnek.


Nekem is sok problémát okoz utólag, erről itt sok helyen írnak mások is, akik hasonló gondokkal küszködnek.

Kicsit rákeresel és sok leírást fogsz találni itt is, meg a neten szinte bárhol. Főleg angolul.

2014. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!