Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gáz, ha nekem szőrösen jobban...

Gáz, ha nekem szőrösen jobban tetszik a péniszem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is ollóval rövidre vágom ,hogy ne legyen sok,de mégis férfiasan nézzen ki.


A tök csupasz az elég gáz férfiaknál.


Valóban a szőrnek funkciója van és bizony a friss szőrtelenítés után ha valaki úszni megy akkor könnyen fertőzést is kaphat hiszen a szőrtüszők ekkor nyitottak,és könnyebb összeszedni valamit.


És nincs is értelme csupaszra borotválni mert másnap már úgyis bújnak elő a szőrszálak.


ha valaki túl szőrős vagy zavarja vágja csak ollóval azt rövidre,valami fazonra.

2014. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__60034..


ilyen pattanások lehetnek ha nincs letisztítva a borotva és nagyobb baj is lehet.

2014. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha úgy tetszik jobban, akkor egyszerűen ne borotváld tovább! Visszanő, kipróbálod és ha még mindig tetszik akkor úgyhagyod.

Később meg valszeg úgy hordod majd, ahogy neked és a barátnődnek is megfelel :)

A férfiasságod meg nem ezen múlik, ez csak duma. Bár ha borotválni szoktad, ezt pontosan tudod te is

2014. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a férfias látványról beszélek,egy csupasz péniszről nem a férfi szó jut senkinek az eszébe,már egy 12 éves kölyöknek is van pihéje,így elég vicces a csupasz bré látványa.


A férfias látvány és a férfi az két kategória.Az meg nagyon gyenge ember aki engedi hogy a nője teljes mértékben átalakítja őt akár,van olyan srác aki igényes volt de a csaja egy lányos ficsúrt csinált belőle,sose csupaszította volna le magát alul,csak fazont hordott addig is,meg rózsa színt sem vett volna fel,most meg agyon fésűlt,rózsa szín gatyás,felsős nem is tudom mi lett belőle,még a viselkedése is megváltozott.Nem hoztuk fel neki sose,de akárki meglátja furán néz rá.Aztán jött a komzetika,szolárium,szemöldök nem otthoni szedése:-)Tiszta férfias,sok nő magának megcsinálja a szemöldökét otthon:-)


Mértékkel azzal a változtatással.nem jó ha a végén más kedvéért megváltoztatják az embert.

2014. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!