Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Normális az, hogy...

Mit tegyek? Normális az, hogy 15 éves léttemre nem szőrös a hónaljam?

Figyelt kérdés
Nagy baj hogy 15 éves vagyok, és olyan a hónaljam mint egy 7 évesnek?

2014. aug. 18. 09:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem, hogy örülnél neki. Tudod milyen szívás még azzal is foglalkozni, szőrteleníteni? (Tudod, higiénia meg minden)
2014. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak felnőttkorában sem igazán szőrös a hónalja. Ettől még teljesértékű férfinak számítanak, ne aggódj.
2014. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annak a részének örülök, hogy nem kell szőrteleníteni, csak amiatt aggódok, hogy el vagyok maradva a fejlődésben. Ja azt még hozzátenném, hogy biztos nem vagyok későn érő, mert fanszőrzetem is van már 3 éve, elég sűrű, a hasamon is nő a szőr, az arcomon is, a bajszomat már borotválnom kell, a lábamon is dús a szőr, meg ott hátul is már van elég sűrű, úgyhogy a későn érés nem jöhet szóba.
2014. aug. 18. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd lesz ott is:) Nem egyformán jönnek a szőrök
2014. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mit tegyél? :D Nyugodj meg és egy pillanatig se aggódj! Majd lesz ott is szőr hamarosan :D Ettől még nem vagy lemaradva a fejlődésben
2014. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban csupasz akkor csak hónajszőr területén van későnérő,nekem 12 éves koromba már egy kevés volt,de nem voltam szőrős típus később sem lett dzsungel belőle.De azért 13-14 évesen már szokott lenni többnyire.


De nem baj,.


Amúgy meg nem feltétlenül kell azt borotválni sok férfi nem kisfiú nem borotválja,külföldön,európában amikor orvos műsort néztem hogy a strandokra mentek ki és fiataloknak adtak felvilágosítást hát egy csupasz hónajú 16-22 évest sem láttam.Ott nem szedik le sokan.Volt aki vizsgálatot is bevállalt altájékon,ki volt takarva de ott bizony nem volt az sem leszedved.



Most is ha elmész egy nyilvános zuhanyzóba,munkahelyibe hát nem igazán fogsz csupaszított péniszt sem látni,ki is röhögnék azokat.Ha dús a szőrzet akkor is egy kis olló vágással meg lehet oldani,rövidre szedni,nem is fogsz kipattogni és férfias látvány is megmarad+ a szőrzet borotválás után már másnap bújik is elő.


Én most is sok fiatalt láttam nyáron akik nem borotválták le a hónajukat,csak az is rövidre volt szedve szerintem,vagy csak nem voltak túl szőrős típusúak.

2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamo77db ***** válasza:
Egy percig se aggódj emiatt. Majd kinő a szőr hónaljban is. Ha máshol - mint írtad - mindenütt van, mért pont ott ne nőne ki? És az idő neked dolgozik, hisz még csak 15 éves vagy!
2015. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már 16, és 4 hónapon belül 17 :/ még mindig nem nő
2015. szept. 22. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézess tesztoszteronszintet laborban.
2015. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél neki! Nekem 10 évesen olyan szőrös volt,hogy nem mertem ujjatlant felvenni.
2015. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!