Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem elvan görbülve...

A péniszem elvan görbülve mikor merev akkor eléggé balra hajol el mit tudok én csinálni, hová fordulhatnék?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma. De ha téged zavar, akkor sem tudsz ellene mit tenni.
2014. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bele tudsz törődni. És fordulj a barátnődhöz. :-)

36F

2014. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha normális kereteken belül hajlik, akkor normális. Valószínűleg nincs olyan ember a földön, akinek nyílegyenes lenne, ez így természetes. Azért ha derékszögben hajlik, nézesd meg. :D
2014. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az erről szóló felmérés szerint a férfiak 50 % nak egyenes,míg a másik felének valamerre elhajlik.Te ebbe a csoportba tartozol, nem okoz ez különösebb gondot.

Csak azért írtam ,mert vannak egyenesek is,az enyém is az a példa kedvéért .

2014. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vészes az elhajlás akkor nincs baj,mert a fele aránynak valóban kicsit ferde a pénisze.


Van egy olyan hogy pejroni kór,ennek néz utána,csak kiejtés szerint tudtam leírni,na ha ilyen fokú ferdeségről van szó akkor van baj,ez azt jelenti hogy mereven nagyon elhajlik a pénisz,már nem is lehet vele sexelni szinte és nem volt a pénisz mindig ilyen ,és mint ki szokott derülni ez sérülés következménye,egy vadabb sexnél,megsérül a pénisz,lesz rajta egy heg szövet és utána elferdül és a végén műtét lesz.De mondom ez nagyon durva ferdeség.

2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha balra ferde, akkor Nyílván Fordulj jobbra... :D Bocs :D

Nincs vele semmi gond, nekem is ilyen kicsit. Az elején egyenes aztán a közepe fele elkezd balra hajolni :D Előnyben vagyunk, mivel vastagabbank tűnik emiatt ;)

2014. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pajszerrel üss rá egy kettőt és ha nem működik akkor benzinnel lelocsolod és irány a kályha mert a hőtöl formálhatóbb lesz (saját tapasztalatból)
2014. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!