Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Mit tegyek?

Adam0925 kérdése:

Fitymaszűkületem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetséges a kezelése orvos nélkül? Ha nem mennyire fájdalmas a műtét? 16/F

2014. aug. 20. 07:56
 1/6 anonim válasza:
60%
Menj el orvoshoz. A műtét nem nagy szám...
2014. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ne halogasd!

A doki úgy is elmondja mit kell tenni, mire számíts. A műtét nem nagy kunszt, de az utána lévő pár hét lesz kellemetlenebb, oda kell majd pár dologra figyelned.

Ess minél előbb át rajta, mert ha halogatod, annál rosszabb lesz.

2014. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell feltétlenul orvos. Nekem is volt és látta orvos is. Azt mondta, hogy meg kell muteni, de engem ettol a víz is kivert. Elkezdtem próbálkozni. Folyamatosan hidratáló testápolóztam és próbáltam mindig feljebb húzni. Egy ido után félig is feljott a makkomon merev állapotban. Aztán lelankadva teljesen felhúztam és gyakorlatilag mindig úgy hordtam folyamatos testápolózás mellett. Ha felállt, akkor nagyon tudott feszíteni eleinte, de ez szépen lassan elmúlt. Szex kozben a fitymafékem volt a legérzékenyebb, volt hogy nagyon megfájdult, ha a barátnom még nem volt túl nedves és úgy ult bele. Ezután inkább csak én szerettem betenni neki a biztonság kedvéért. Kb. egy évbe tellett amíg minden rendesen kinyúlt ahoz, hogy gond nélkul szexelhessunk.
2014. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

A műtét nem nagy kunszt,ez így igaz,mert legtöbb esetben ez altatásban történik .Volt már olyan fiú,aki azt írta utána,borzalmas napokat éltem át 8-10 napig.Szóval azok a válaszolók aki ilyen könnyedén írnak róla ,üzenem,könnyű ám más farkával verni a csalánt .

Valóban vanak olyan dokik,akik nem a szike után kapkodnak .

2014. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Milyen mértékű a fitymaszűkületed?


Ha mereven van vele baj és ernyedten a makk mögé tudod a fitymád húzni,akkor otthon tornáztathatod.Meleg vízben kell hátra húzkodni a fitymád,de óvatosan nem durván ha már merev a péniszed akkor is folytatni mert sok fiatalnak ekkor van vele gondja és pár hét alatt is érezni akár a javulást hogy könnyebben tudod hátrahúzni és hogy nem feszül már,vagy hátrébb megy.

Igen van aki babaolajat használ,vagy kamilás krémet,vagy sikosítot ehhez a művelethez,de utána ezt jó alaposan le kell mosni.Először probáld meg csak sima vízben,csak ázzál egy 10 percig és kezd hátra húzkodni.És csináld minden nap.Aki szerencsés annak segít ez.


ha nem válik be akkor urológushoz kell menni,enyhe szűkületnél néha az orvos szteroidos kenőcsőt ír fel,és csak a legrosszabb esetben kell műteni,de sok orvos ezt akarja még enyhe esetbe is csinálni ha ezzel állna elő,akkor mond meg ezt el akarod kerülni.Van fityma plasztika és bemetszés is ekkor csak a szűkületet szüntetik meg de nem távolítják el a makkot fedő fitymarészt.

2014. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó jól mondja!
2014. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!