Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen mekkora az átlagos...

14 évesen mekkora az átlagos pénisz méret?

Figyelt kérdés
Tudom nem kell vele foglalkoznom de nekem 14 cm..az jó? és van hatással a növekedésre az hogy szinte minden nap verem?

2014. aug. 20. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban nem érdemes átlagról beszélni, mert mindenki más ütemben fejlődik, de egyébként a 14 cm nagyjából már megfelel a felnőtt átlagnak.

A maszturbáció a péniszed növekedésére semmilyen hatással sincs!

2014. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó,mert a felnőtt átlag 12-16 cm és te még kamasz vagy és a te korodba vannak nagyon későérők is aki még nagyon kisfiúsak és még nem is szőrősödnek,netán nagyon alacsonyak még és kicsike van nekik.A te korodba 6-15 cm-ig bármi lehetséges.
2014. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Teljesen jó! És életkorodból ítélve sokat változol, fejlődsz még. Reméljük, ez a növekedés nem kerüli el a péniszedet sem. De mondom, ez a méret már jó! Nem kell nyugtalankodnod.
2014. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendbe van . Ez egy felnott atlag
2014. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyi is marad.
2014. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
10%
Szerintem nincs hatással a növekedésre az, hogy naponta vered. Azért bánj vele óvatosan. Napi 2 fölé ne menj.
2014. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!