Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire fáj a tetoválás?

Mennyire fáj a tetoválás?

Figyelt kérdés
Érdekelne
2014. aug. 23. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy mire hasonlít amikor csinálják?
2014. aug. 23. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az epilátorra. Bár nem annyira fájdalmas mint az, mert a tű nem megy olyan mélyre, mint amilyen mélyen van a 'szőrhagyma'.


Ott a legfájdalmasabb, ahol vékonyabb a bőr (térdkalács alatt, bordáknál)

De persze ez egyénfüggő, mindenkinek más a fájdalomküszöbe.

2014. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szinte nem is fáj.:)) Attól függ melyik testrészedre csináltatod és attól is hogy mennyire bírod a fájdalmat. Nem nagyon tudom hasonlítani semmihez azt az érzést.

Nekem pl.: a vállamon van egy annál nem éreztem fájdalmat amikor csinálták viszont van egy a tarkom alatt is az már kicsit fájt a csigolyák miatt, mert ott vékony a bőr réteg.

2014. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint pl. karomra
2014. aug. 23. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
én csuklomra, meg szivem fölé akarok később ezek szerint mindkető fájni fog xd
2014. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
9%
Ez nagyon fontos neked? Mármint, hogy tetoválásod legyen? Vedd számításba, hogy ettől soha nem szabadulsz! Ha egyszer megunod, ki lehet épp szedetni bőrgyógyásszal, de csúnya heg marad utána. Én nem csináltatnék semmi pénzért tetoválást!
2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem fáj, jó érzés *-*
2014. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tetovalas jo.:) HA nem divatbol csinaltatod, hanem jelentese is van. En nem bantam meg sot most akarok csinaltatni meg 2ot.;))
2014. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt pedig az oldalamon van melltartó vonalától bugyi vonaláig. Az "fájdalom" nekem a véradáshoz hasonlított, egyáltalán nem volt vészes. :)
2014. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!