Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszer el fog múlni, hogy az...

Egyszer el fog múlni, hogy az egyik hónaljam szőrösebb mint a másik?

Figyelt kérdés
Az egyik hónaljamon már van pehelyszőr, a másikon egyáltalán nincs. Ez egyszer el fog múlni, és ugyanolyan szőrös lesz mindkét hónaljam? Vagy ez örökre így marad hogy egyik szőrösebb mint a másik?

2014. aug. 24. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyformán lesz szőrös, de teljesen mindegy, mert adott pillanatban úgy is szőrteleníted. Mindegy, hogy fiú vagy vagy lány.
2014. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
Minden bizonnyal egyszer egyforma lesz. És ha nem, akkor mi van? Ki méregeti a hónaljszőröd hosszát?
2014. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már sok-sok éve szőrös vagyok, de a hónaljam sosem egyforma. A jobbon mindig gyorsabban és dúsabban nő. Talán öregkoromra helyreáll. És ha nem, akkor is mi van?:D Senki sem nézi+ úgyis borotválod bizonyos időnként.
2014. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze elmulik Xd
2014. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Sok-sok éve szőrös a tiéd,de úgy látszik te is borotválod ,különben honnét tudnád melyik oldalon nő gyorsabban .

Én megértem,hogy vannak akiknek ezt kell is,pl tevékenységük,hivatásuk miatt,de egyébként mi szükség van erre. A szemöldökről még senki sem írt,hogy borotválja .

Pedig itt is van ám divat,miért nem követitek a nőket .

2014. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, el fog múlni a különbség.
2014. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-ös válaszoló, nem borotválom, mert csak a jobb hónaljamon van nagyon kevés pihe. Csak nagyon közelről, erős fényben látszik. De a bal hónaljamon egyáltalán nincs, még minimális pihe sem.
2014. aug. 24. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor még kevés van, sokkal könnyebb észrevenni a különbséget :)! Ha már mindkét oldalon szőrös leszel, majd eltűnik a különbség vagy szinte észrevehetetlen lesz.
2014. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!