Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék odafigyelni az...

Szeretnék odafigyelni az étrendemre is a sportolás mellett. Szerintetek hogy kellene? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeptembertől elkerülök otthonról és végre a magam ura vagyok és teljes mértékben irányítom az étrendem. Szeretnék a legegészségesebben és a legcélravezetőbben étkezni. A kalóriás részt is elmesélhetnétek, mert nem igazán vagyok tisztába vele, hogy mit kell nézni/számolni? Szeretnék izmos lenni, de nem úgy, hogy rövid idő alatt.sokat, hanem fokozatosan, és szépen szeretnék fejlődni. A sportolás része az megvan, heti 5ször másfél-2 órákat sportolok, úgyhogy az megvan azzal nincs gond. Futok naponta karatézok elég aktívan 12 éve kosár, foci minden ami sport az megy és az a része megvan, de szeretnék az étkezésemre is odafigyelni. Az édességről teljesen le tudok mondani, ha szükséges. Megköszönném, ha részletesen leírnátok, az egészséges izmos ember étrendjét és hogy mire kell odafigyelnem a konyhában.

2014. aug. 25. 00:14
 1/2 anonim válasza:

Olvass bele a Sárga kapszulába! :) Igaz az testépítőknek van, de van sok hasznos része, ami fontos lehet számodra is!

Online elérhető.

2014. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod :) már le is szedtem és elkezdtem olvasni.
2014. aug. 25. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!