Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fejér megyében van jó urulógus?

Fejér megyében van jó urulógus?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van és kéne egy megbizható orvos aki normálisan megvizsgál. Normális válaszokat várok ha lehet.16f A válaszokat előre is köszönöm.

2014. aug. 25. 02:40
 1/4 Mamija válasza:
Először menj el a Kórházba urológushoz, nem kell beutaló csak időpontot kell kérni. Ott megvizsgálnak és megmondják mit javasolnak. Ha körülmetélést akkor ne egyezz bele addig míg meg nem kérdezel másik orvost is, mert a körülmetélés azt jelenti , hogy utána nem védi a bőr és könnyebben megfertőződik uszoda, strand .Ha csak fel kell vágni az jó akkor utána naponta többször kell húzogatni és fájdalmas is egy kicsit, de ki kell bírni serdülő korban sokkal jobban fáj, de az orvos megmondja mi a teendő. Tehát ha csak felvágják az jó.Remélem segítettem még annyi, hogy a kórház honlapján meg lehet nézni a rendeléseket és az orvosok nevét ott is tudsz választani, esetleg név alapján melyikhez akarsz menni.
2014. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. aug. 29. 21:02
 3/4 Mamija válasza:
Szívesen.
2014. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több orvost is jár végig, érdemes találni olyat, aki ha vágni akar, akkor a legkevesebbet akarja eltávolítani. Inkább várj és mászkálj, beszélj többet, hogy ne legyen gond. Nekem pl lett és már nem sokat tehetek :(
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!