Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák? Észrevettem, hogy a...

Hererák? Észrevettem, hogy a heréim mérete változik, holnagy, hol kissebb, holkemény, hol puha. A herék felszíne sima nincs benne csomó vsak ezek az eltérések vannak.

Figyelt kérdés

Urológusnál voltam és azt mondta herevisszerességem van mindkét oldalt. Uh-át nem csínált , csak kézzel vizsgált,ezért aggódom. Lehet egyszerre r

Daganat meg visszér is? Amúgy vérvizsgálaton meg vizelet vizsgálaton voltam más miatt ott semmilyen eltéréseim nem voltak. 17 éves vagyok.



2014. aug. 28. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
SZinte kizárt, hogy hererákod van. Menj el másik dokihoz is, és kérj UH-át, CT-ét.
2014. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol tele vagy, hol nem de azért nem árt más dokihoz is elmenni
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egy-egy maszturbálás után változik , hanem óránként, vagy nem is tudom mikor megnézem akkor van egy mérete mikor nem tudom fél óra múlva meg kissebb.
2014. aug. 28. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod szerintem.


A herek a hidegre es a melegber is reagalnak. Ekkor valtoznaak.

2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi bajod,látta ezt a doki is.Valamit meg csak mondani kell neki is .Viszeres lenne ,az már fájdalmakkal is járna .
2014. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló néha szokott kicsi fájdalmakkal járni, legfőképpen húzó valamint hirtelen bele nyílaló érzés állás közben.
2014. aug. 29. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szerintem felejtsd el a rákod,visszered van,de a visszér sem mindig olyan súlyos.Van olyan herevisszér amit meg kell műteni mert olyan komoly,de akkor szólnak is róla és van olyan visszér amikor nem kell semmit sem tenni.


Plusz a here nagysága,színe,állaga(puha vagy kemény)a hőmérséklettől is változhat.Hidegbe is más és melegben is más.

2014. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem herevízsérved van nekem is így kezdődött egy erősebb fényű elemlámpával át lehet világítani a zacsit odarakod elé a heréd amikor nagynak érzed és ha a heréd egy részét átvilágítja a lámpa és lesz benne egy sötét rész akkor igazam van és a herédet körülvevő kis zacsi feltelik valami vízszerü anyaggal ez nem veszélyes csak ha kellemetlen akkor kell tenni ellene az orvosnak
2014. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!