Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület és rövid...

Fitymaszűkület és rövid fitymafék is? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A dolog csak merev állapotban áll fent,naggyából a makkom feléig tudom hátrahúzni a fitymát, itt már látom, hogy feszül a fitymám és ilyenkor már érzem, hogy a fitymafék is feszül. Maszturbálni ettől még szoktam, de ez nem állapot ezt is tudom, viszont a teljes metéléstől kiver a víz. A másik nagy problémám, hogy amikor erről szülőkkel beszéltem, ők nem akarják, hogy műtétre menjek, hanem oldjam meg otthon (ezt szerintem már nem lehet). Viszont így nem tudom mit csináljak.. Sima sztkba nem nagyon akarok menni, de egy jobb magán(?) urológus az meg sok pénzbe is kerülhet. És ez a dolog frusztrál is, nem nagyon tudok feloldódni mondjuk egy buliban lányok társaságában de így, hogy a szüleim nem akarják, hogy orvoshoz menjek tanácstalan vagyok és ideges. Mit tegyek? Várjak amíg 18 leszek és menjek el egyedül vagy hogyan győzzem meg őket? És egy fitymaplasztikát egyáltalán megcsinálnak sztkban vagy ott csak a metélés megy? 17f
2014. aug. 29. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvoshoz bármikor elmehetsz,legalább annyit megtudsz milyen megoldást lehetne rá keresni . 18 éves korod után már nem kel szülői aláírás a beavatkozáshoz.

A magánorvosi műtétek 100 e körüliek,ezt pont a napokban irta nekem egy fiú.

2014. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos tudja memondani. Szerintem ha mutet kell ne fizess magan orvosnak 100 ezreket.
2014. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy fityma műtét csupán pár perces beavatkozás.
2014. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Nézd urologushoz menjél el nyugodtan az még nem jelenti azt hogy meg is kell műtetned,csak legalább megbeszéled vele hogy mit a helyzet.


NÉzd egyedül is elmehetsz urologushoz,a helyi kórházban ingyenes a vizsgálat,csak a rendelési időre menjél el,nem kell beutaló hozzá.


NÉzd mivel csak mereven van baj a fitymáddal is nem kell azt körülmetélni,csak vigyázzál mert sok orvos körülmetélés mániás és erre akarja rávenni a betegét.


A fitymaféket lézerrel szokták átvágni és akkor az már nem akadályozza,szabályozza hogy a fityma meddig tudjon csúszni.Tehát az is lehet hogy csak a fitymaféked rövid akár.


De ha fitymaszűkület is társulna hozzá,akkor a metélésen kívül van bemetszés,és fityma plasztika is,ekkor nem távolítják el a fitymát,hanem lazítnak a fitymán egy vágással.


Ha az orvos a körülmetélésre akarna rávenni,mond meg hogy ezt mindenképpen szeretnéd elkerülni.



De még fiatal vagy így nyugodtan próbáld ki hogy meleg vízben kezd el húzogatni nagyon óvatosan minden nap a fitymád,tehát tornáztatsd,és ha már merev a péniszed akkor is csináld tovább.Van akinek 20 évesen is segített ez.


Orvoshoz viszont nyugodtan menjél el,attól hogy megvizsgál még nem kell metélni,más fitymaszűkületi műtét is van,és a műtét idejére is várakozni kell.


Ha az orvos megvizsgál és mond valamit attól még közben otthon a házi fitymatornáztatást is megpróbálhatod.



A bemetszést és fitymaplasztikát is megcsinálják sztk-ban.De menjél el nyugodtan orvoshoz,lehet ad kezdeteben n eked egy szteroidos kenőcsőt és azzal tudod kenegetni a fitymád.


A műtéthez mivel fiatal korú vagy úgyis szülői engedély kell.Tehát ha megnéz az orvos és mond valamit,akkor kaphatsz akár rá kenőcsőt kezdetben és otthon a házi módszert megpróbálhatnád és majd őszi szünetre időzíthetnéd vagy jövő nyárra a műtétet,mert nem gyógyul annyira gyorsan.


TEhát az összes műtétnek nézzél utána,a gyógyulási időknek és a kezeléseknek is,hogy műtét utána mivel érdemes kezelgetni a sebet(pl kamillás vízzel mosni,betadninnel kenegetni,ami a seb száradást segíti elő és fertőtlenít is)


De magánrendelésre is elmehetsz vizsgálatra és vizsgáltatsd meg magad és mond meg neki hogy a metélést el akarod kerülni,mit tudna csinálni és mennyi lenne,hidd el válaszolni fog.EGyszer ki lehet bírni a magánrendelés ktg-ét amikor vizsgálatra mész és akkor ott a további ktg-re is rá tudsz kérdezni.És például nyárra tennéd a műtétet(metélést kerüld el ha lehet)akkor nyár elején akár ha elmész melozni összegyűlytesz némi pénzt rá.


Csak ne ülj el rajta,hanem valamerre indul el.


Mit fogsz tenni?

2014. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Neki féke volt rövid próbálj meg vele privibe beszélni hogy mik voltak a tűnetei(mert lehet neked is csak a fékkel van baj)és mi és hogyan zajlott.

2014. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Megpróbálom itthon tornáztatni, ha pedig műtétre kerülne sor én is szünetre időzíteném, de elmegyek a helyi sztkba megkérdezni, hogy mi a helyzet!
2014. aug. 31. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

oké,remélem rendben leszel és hidd el ha műteni is kellene akkor is nem csak metélés létezik,ha te nem akarsz metéltetni az orvos nem metélhet.


Majd emeld ki a kérdésed és meséld el mi volt,remélem sikerrel jártál.

2014. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!