Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek herevisszér sérve...

Akinek herevisszér sérve (varicokele) volt, vagy van az hogyan jutott el odáig hogy orvoshoz fordult, mit észlelt magán ill. miután szánta rá magát hogy valami nem okés orvoshoz kell fordulnia,?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Öcsémnek volt, fájt neki, parázott, hogy valami komolyabb, megvizsgálták, az annyit jelent, hogy megfogdosta a doki a heréit és kapott egy gyógyszert rá, már évek óta semmi baja nincs.
2014. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még arra is kíváncsi lennék hogy akinek nincsen ilyen problémája az mit tud kitapintani a here környékén ill. mennyi fonalat vagy vénát, mert én kitapintottam valami fonalakat csak nem tudom ez mennyire van rendjén.
2014. aug. 30. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kialakulóban levő viszeret,vagy a meglévőt már gyógyszerrel nem lehet már meg gyógyitani. Ez a lehetőség csak a csecsemő korban lehetséges,amikor önmagától is meggyógyul .A műtét a megoldás felnőtt korban.

A doki persze pszichikailag is tud gyógyitani,fel ír valami

olyat ami bajt nem okoz .

Itta gyakon nagyon sok olyan fiatal fiú van ,aki kitünő tapintási érzékkel van megáldva .Ha ez a tudás egyenesen arányos egyébként a tudásukkal,pár éven belül nem lesz itt urológus hiány .Már sok olyan fiúval beszélgettem,akik a műtéten is át estek,mondják el ők mit éreztek .

2014. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!