Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami felfázás féleség?

A Császár kérdése:

Valami felfázás féleség?

Figyelt kérdés

Üdv!

Évekkel ezelőtt télen, hidegben papucsban mentem el a közeli boltba. Amikor félúton jártam azt éreztem, hogy egy hideg és nyilaló érzés fut fel a talpamon, majd áttér a lábamon át egészen az ágyékomba. A rá következő napokban a péniszem nagyon összezsugorodott, erőtlenné vált és fájt.

Szorító érzés jelentkezett. Az orvos felírt rá valamit, ettől a tünetek enyhültek, majd megszűntek, kivéve egyet.

Ez volt pár éve.


A péniszem tövénél érzékeny vagyok az érintésre. A tövénél, de csak a tövénél olyan erőtlen és vékony a péniszem része. Mi lehet ez? Illetve mi lehet a gyógymód rá?


Amikor erektált állapotban van a péniszem, akkor is a tövénél gyenge és vékonyabb mint a pénisz többi részén. Semmi különös gondot nem okoz egyébként, csak zavaró.


UI:

Túlsúlyom vagyok és ülő munkát végzek.

Gondolom ez is közrejátszik, hogy a lábam és a hasam folyton nyomja a péniszem, mivel az egyik lábamon ülök folyton.



2014. szept. 3. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!