Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy borsó méretű csomo...

Van egy borsó méretű csomo (dudor) a peniszem tove felett mi lehet az?

Figyelt kérdés
Borotvalni szoktam kb 4 napja vetten eszre elegge idegesit hogy nem tudom mi az nem fáj. Neha kicsit kellemetlen erzes van a jobb herembe de az sem faj csak belenyilal mi lehet? Orvoshoz nem szeretnek menni. Ha szortuszo gyulladas akkor meddig tart és annak van olyan fajtaja amin kivulrol nem latszik semmi a dudoron kivul?
2014. szept. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lágyéki mirigy lehet .
2014. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A borotválás is okozhat ilyesmit. Ha szőrtüszőgyulladás lenne, az pár nap alatt helyrejön majd! De ez még nem magyarázná a herepanaszaidat!

Ha nem múlik el, tedd félre a gátlásaidat és fordulj orvoshoz!

2014. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A herepanasz mellékes mert az attol lehet hogy novesben vagyok ezt az orvos is megmondta es az meg csak ma jott elo
2014. szept. 3. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A szőrtüszőgyulladással jobb vigyázni. A barátnőmnek is volt bikinivonalnál. Elkezdte piszkálni, nyomkodni, végül 3x vágták fel, draint is kapott bele. Hónapokig szenvedett miatta. A lényeg, hogy ne piszkáld, ha nem múlik el pár héten belül, akkor mutasd meg dokinak.
2014. szept. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!