Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14éves vagyok es onkielégítésk...

14éves vagyok es onkielégítéskor egy kicsit megtepedt azaz beszakadt a fitymafékem vérzett majd egy kis ido után elállt egynap telt el azote es a seb nem élesedett valami tanacs? NORMALIS VALASZOKAT LEGYSZI

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy a seb nem élesedett?
2014. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kész, banyek ezt jól elszúrtad. a fitymaféknek fontos funkciója van a szerv működésével kapcsolatban. Ha akarsz valaha is normális szexuális életet, azonnal fordulj orvoshoz (urulógia) minél hamarabb! minden perc számít, ez sürgősségi ellátást igényel! már így is egy csomó időt vesztettél!
2014. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezert nem szabad maszturbalni, ha nem hagyod abba, le fog szakadni tobol.
2014. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Fertőtlenítsd és kenegesd Neogranormonnal, amíg meg nem gyógyul!

Azért szakadt be, mert valószínűleg rövid a fitymaféked! Szólnod kellene a szüleidnek és nézessétek meg urológussal!

2014. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
A normális nagyságú féket is be lehet szakitani .Várd meg amig teljesen meggyógyul ,és kiméletesebben masztizz ezek után .
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha megvárod még begyul 1-2 hét akkor nem lesz gond, csak máskor óvatosabban, hogy sierült amúgy? túl gyorsan vagy erősen csináltad?
2014. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Őm neken normalis meretu a fitymafékem olvastam egy kommentet hogy 2het alatt jol osszetud forrni de mindig figyelni kell most eegy picit viszket ami szerintem azt jelenti h gyogyul lefertotlenithetem hydrogen peroxiddal ? neurgranormont csak receptre adnak ?
2014. szept. 6. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A Neugramort recept nelkul is adjak tudtommal;)
2014. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
betadin is jó szárít és fertőtlenít és a viszkető érzés valóban a gyógyulás jelzi.most pihentesd ennyi tudsz tenni.
2014. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!