Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy a herezacskóm?

Túl nagy a herezacskóm?

Figyelt kérdés
A herezacskóm kb.5 cm-rel nagyobb, mint a péniszem. Túl nagynak találom. Mindig boxert hordok. Lehet, hogy attól nyúlt meg mert nem tarja fennt a zacskót mint egy normál alsónadrág ?Esetleg van olyan, műtét amivel kissebítik, mint a nőknél a mellfelvarrás? Ha már túl zavaró lenne ? 25/F
2014. szept. 7. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért mekkora a péniszed? Én még nem nagyon láttam 5cm-nél nagyobb herét.
2014. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
"Én még nem nagyon láttam 5cm-nél nagyobb herét." Hmmm! Andrologus, urologus, vagy bu-i vagy?
2014. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem zacsi mérete változó szabályoza magát ne parázz
2014. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nő, aki már látott néhány péniszt.
2014. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak ezt a mondatot nem értem: "A herezacskóm kb.5 cm-rel nagyobb, mint a péniszem." Akkor kb. 2 cm a pénisze, vagy hogyan lehet ez? Ebben az esetben van egy 2 cm-es pénisze és 7 cm-es heréi. Hát biztos nem lehetetlen, de ritka.
2014. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy kisebbítik, mert a herezacskónak fontos szerepe van a herék hőmérsékletnek szabályozásában! Biztosan nem a laza boxer viselése miatt nyúlt meg. Nincs két egyforma pénisz. Lehet, hogy nem tetszenek a szerszámod arányai, de ettől ez még nem igényel kezelést és nem rendellenesség.
2014. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a herék nagy méretűek, hanem a zacskót látom túl hosszúnak.

(amúgy köszi a hasznos infókat)

A többi meg csak akkor válaszoljon, ha megértette a kérdést.

2014. szept. 8. 07:54
 8/11 anonim ***** válasza:
A zacsi bőrből és izomszalagokból van.Mindig a hőmérsékletnek megfelelően tágul,vagy zsugorodik .Az okokat még egyszer nem írom le .Őrülj hogy tökéletesen működik .
2014. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, fel lehet varratni.
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vasalni is lehet ;)
2014. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!