Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 vagyok, a pénisz bőrön...

14 vagyok, a pénisz bőrön fehér pöttyök vannak. Nem viszket, nem áraszt szagot. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Fordyce pöttyöknek! Ezekről lehet szó.
2014. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
annak is mondhatnám de nincs ilyen pöttyszerű része, inkább ilyen simás. bepanthen jó rá?:D
2014. szept. 8. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne, hogy mi lehet, akkor inkább mutasd meg bőrgyógyásznak! A Bephanten nem erre való.
2014. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megnéztem és szerintem Fordyce bár nem tudom, egyenlőre míg nem zavar addig hagyom, ha mosáskor eltűnnik egy idő után akkor jó ha nem akkor meg elmegyek bőrgyógyászhoz és add valami kenőcsöt. de azt olvastam hogy a Fordyce ártatlan, nem nagy gond.
2014. szept. 8. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Így igaz. Semmilyen problémát nem okoz, legfeljebb esztétikai szempontból. Ha nem zavar, akkor nem kell kezelni.
2014. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy esztétikailag?
2014. szept. 8. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egyesek szerint ezek a pöttyök látványra csúnyák vagy legalábbis zavaróak lehetnek.

De ha téged nem zavar, akkor nem szükséges hozzányúlni, mert ez nem betegség.

2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezek fordyce pöttyök semmilyen kenőcs,gyógyszer nincs rá.Pontosan azért,mert ártalmatlanok .
2014. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fodryce akkor nem kell tartanod. Viszont ha nem vagy biztos benne mutasd meg dokinak
2014. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.
2014. szept. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!