Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Debrecenben az Urológiai...

Debrecenben az Urológiai Klinikára kell-e beutaló, és kell-e Fizetni Csak a vizsgálatért érvényes TAJ-kártyával?

Figyelt kérdés
Mindezek mellett ha nem vagyok debreceni lakos, és megyeszékhely szerint sem tartozom Debrecenhez (Nyíregyháza), akkor kell-e fizetnem. (Csak a panaszaimat mondanám el, és valószínűleg csak antibiotikumot írna fel húgyúti fertőzésre). Ezért kellene-e fizetni ha rendelkezem érvényes TAJ-kártyával ?
2010. jan. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg telefonon elérni a klinikát (szerintem nem kell fizetned).

Itt az elérhetőségük.


Cím: 4032, Debrecen, Nagyerdei krt. 98., DE OEC, ÁOK, Urológiai Klinika

Központi telefon:52 411717

55766-os mellék

Közvetlen telefon:52 255256

2010. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned, én pesti vagyok de itt tanulok Debrecenben, ingyen ellátnak a Klinikán. de jobban jársz, ha a Bethlen utcai szakrendelésre mész az ottani urológiára, mert a Klinikán lévő urológián szerintem nagyon taplók! velem volt úgy, hogy el se láttak, mondván, hogy nincs időpontom, hiába sírtam a nőnek, hogy véreset pisilek.. erről ennyit. a bethlen utcában is ellátnak ingyen!
2010. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 01-20 17:07- es válaszoló! kérlek írj nekem privátot, szeretnék kérdezni valamit.
2010. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!