Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha fantáziálok?

Az normális ha fantáziálok?

Figyelt kérdés

Na a lényeg hogyha biciglizek,sétálok(egyedül) akkor kitalálok ilyen sztorikat magamnak(saját magam szórakoztatására) amibe az ismerőseim szerepelnek és olyan dolgokat csinálunk amit normál esetbe esélytelen hogy megtörténe. Pl barátomal sétálok katonai felszerésbe(airsoftozni indultunk) és látjuk hogy megtámadtak egy szép lányt akit mi megmentünk.

Ezeket a történeteket álltalába a legkisebb részletig kitalálom és végigondolom vagy mondhatnám úgy is hogy végigélem magamba(Néha emiat megesik hogy magamba beszélek).


Ez normális?? Ti szoktatok csinálni ijet?



2014. szept. 9. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Más is szokott fantáziálni, meg nem történt dolgokat elképzelni. Tény, hogy kissé élénk a fantáziád, de nem hinném, hogy ez kóros lenne.
2014. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és mellékesen 18éves fiú vagyok.
2014. szept. 9. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs gond ezzel, hogy fantáziálsz =-] Olyan gondolatok születnek a fejedben, amiket szeretnél megélni =-]


De azért figyelj oda arra, hogy ne motyogj magadban =D

2014. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Másokkal is van ilyen, gondolom. Én ugyan nem ismerősökkel, hanem kitalált alakokkal mesélek magamnak. Ez még rendben van, amíg normális életet élsz s nem a fantáziavilágba menekülsz, amit, ugye, Te irányítasz s azt történik, amit akarsz... Adott esetben egyes emberek számára csábító lehet, mint menekülés.

A legjobb, ha egészen jó sztorikat találsz ki, amiket művészien le tudsz írni és kiadod könyvben vagy kirakod blogra :D De ha csak elvagy, az is kellemes lehet.

2014. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább jó dolog, ezért csodálatos olykor az emberi elme,így legalább gyorsabban és szórakoztatóbban megy az idő menetközben! Fantáziálni meg nemcsak a kisgyermekek kiváltsága, te is így gondolod ezt, kedves Kérdező? :) Ha esetleg ki is beszélnéd magadból,amikor kitalzaálod tegyéloda egy headsetmikrofont is, és állítsd be automata rögzítésre, érdekes lenne visszahallgatni egy idő után ezeket a történeteket, vagy miért nem írod inkább le utána? :)
2014. szept. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá hogy le írom de másoknak nemigen akarnám megmutatni ,bár a történetek és szereplőik valóban elég reálisak(persze esélytelen hogy valamelyik is megtörténjen de valóban szivesen átélném őket a valóságba) de gözöm sincs mit szólnának az adott emberek ha megtudnák hogy vellük írtam ijen történetett.
2014. szept. 10. 07:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor írd le magadnak, ahogy azt anno én is csináltam, aztán eltettem. Olykor jó újra visszaolvasni, átpironkodni magamat rajta, hogy "Jéézusom, hogy írhattam le anno ekkora hülyeséget!?", vagy éppen egy kicsit csinosítgatok rajta idővel. Még anno az osztálytársaimnak megmutattam, azóta senkinek. Szégyellném, bár jól esett az elismerésük azért az osztálytársaimnak akkoriban. Szerintem te is leírhatnád, akkor legalább nem vésznének kárba akkori gondolataid. Nincs annál ozgalmasabb olykor visszaolvasnod, visszahallgatnod saját magadat! :)
2014. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Normalis. En is szoktam:)
2014. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kezdj el írni


regényt vagy forgatókönyvet


nem baj ha fantáziálsz, ha kitalálsz történeteket, ez egy adottság

2014. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!