Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok nekem Győrben egy...

Ajánlanátok nekem Győrben egy urológus szakorvost aki érti a dolgát?

Figyelt kérdés
Igen már utána jártam, találtam is egy-két magánrendelést de mégis aki tud ajánlhatna valakit! (probléma: valószínű rövid a fitymafékem meg kellene mutatni egy orvosnak)
2010. jan. 19. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Hali!


Az egyik spanomat épp holnap műtik hasonló, ám kicsit másabb jellegű problémájával Győrben. Ajánlani csak utána merném, ha már tudom, milyen munkát végzett.


Hány éves vagy?

Szűkületed is van, vagy ez szted csak fitymafékprobléma?

Mennyire jön hátra a fitymád?

Ernyedten is problémát okoz, vagy csak mereven?

2010. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! 20 éves vagyok! szerintem csak ez a problémám mert merev állapotba is hátra tudom húzni a fitymát, csak közben érzem, hogy a fék feszül (főleg ha szex közben nagyon belelendülünk :) )
2010. jan. 20. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah, akkor minden vili... :-)

Attól félsz, ha a bnőd túl erősen pengeti a húrodat, elpattan, és inkább megelőznéd... :D

Sztem, jól teszed, hogy előre gondolkozol, mielőtt még baj lenne.

Azonban csak azt a dokit tudnám javasolni, aki ma reggel műti a spanomat, mert mást nem ismerek, (ő igen, de nem győrit) ajánlás előtt azonban sztem helyesebb lenne, ha kitapaszatalnánk, de ahhoz megvárnám, míg a spanom kikerül a kés alól tőle. Glom te is egyetértesz ebben...


Egyébként rákerestem a Google-n, ott találtam vmennyit, de őróluk nem tudok nyilatkozni... Ha kell, átnyomom a neveket... :-)


Csak átvágatnád a féket, vagy körül is akarod metéltetni magad...?

A kantár egyébként ép, vagy le is van tapadva?

Szűkületed akkor tehát ugye nincs? Fitymád vége túlmegy a makkodon? Bolyt is van?

2010. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene körülmetélni? Te jó ég!!!!!!!!!!!

Kiherélni nem kéne egyből?

2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mosonyi dr-t keresd a megyeo kórházban. Ha tudok még segíteni, írj e-mailt.
2010. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt teljes fitymalevétel, Mosonyi Pétert tudom ajánlani, jó orvos :)
2010. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


A spanom már otthon van, még kicsit kába szegény, demajd elmúlik... :-) Épp az imént előttem hozzá is szólt a témához (19:21-es). Őt tudom én is ajánlani neked. Normális, korrekt, szimpatikus orvosnak írta le.


Barátom arra is felhatalmazott, hogy szóljak neked, amennyiben bővebb tájékoztatásra van szükséged, kíváncsi lennél az ő tapasztalataira, akkor adjam meg az e-mail-címét neked. De amint látom, most már te is tudsz neki (19:21-esnek) privit írni, ha úgy gondolod, hogy érdekelne az "élménybeszámolója".


Ennyit tudtam személy szerint tenni érted. :-)

Remélem tudod használni az infókat...

Amúgy mit szeretnél egyébként? Mik a terveid? Csak átvágatnád, vagy más elképzelésed is van?

A kantár egyébként ép, vagy le is van tapadva?

Bolytos a fitymád vége és túlmegy a makkodon?


Üdv: EE

2010. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát csak átvágatni szeretném. (körülmetélést elkerülném ha nem muszáj...ahogy mondtam szerintem nem is kell, teljesen hátrajön a fityma, nem is szorít) még egyszer köszi a segítséget. Felkeresem a doktor urat
2010. jan. 21. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Na? Vannak fejlemények az ügyedben?


Üdv: EE

2010. febr. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
EE|33 sajnos eltűnt a gyakorikérdésekről de ha kell, néha szokott győrben is rendelni meg orszàgszerte több városban is és tud segíteni ha fitymaszűkületed van vagy rövid vagy elszakadt a fitymaféked vagy letapadt a fitymád hogy el kerülhesd a körülmetélést! Elég tapasztalt és megbízható és jófej nekünk a suliba tartott felvilágosító órát is! Piercingeket is vállal és igényes a munkájára! privàtba már nem lehet írni neki de az index fòrumon el tudod érni ugyanezen a felhasználò néven!
2020. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!