Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, nektek urológuson kívül...

Fiúk, nektek urológuson kívül vizsgálta valamilyen doki a fütyiteket? Ha igen, milyen doki volt és mit csinált pontosan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 23:28
 1/3 anonim válasza:
76%
A háziorvosom szokta megvizsgálni minden évben. A vizsgáló ágyon fekszem, leveteti az alsót aztán megszemléli a dolgokat. Aztán teljesen hátrahúzza a fitymámat, és aztán alaposan megtapogatja a heréimet is.
2014. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
100%
Nyolcadikban az iskolaorvosnő előtt mindenkinek hátra kellett húznia a fitymáját. És megtapogatta a heréket, de ezt gatyán keresztül.
2014. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Azon (urológuson)kívül senki sem,az is csak ha elmentem hozzá,az urológus nem hiába szakosodott erre.


Ja általánosban akarta volna az iskola orvos de mindenki megmondta hogy nem de válaszolunk szívesen a kérdéseire.Fordított esetben kíváncsi lennék hány lány tolta volna le neki.Szerintem egy sem.



Sem iskola,sem üzemorvos,sem pedig háziorvosnak ha nincs erre indokom nem engedttem volna hogy a gatyámba nyúlkáljon.

Nőket sem vizsgálnak ezen felsorolt orvosok intim részen.

2014. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!