Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom tegnap vette észre,...

A párom tegnap vette észre, hogy pattanásszerű kiütések vannak a makkján és a fitymája belső részén. Mi lehet ez? Tőlem kapta el?

Figyelt kérdés

Csütörtökön gumi nélkül voltunk együtt (antibébit kezdtem szedni 1 év kihagyás után, és akkorra kezdett hatni), majd pénteken délután fedezte fel mikor vécére ment, hogy valami gáz van odalent. Nem fájt neki, nem is viszketett, csak ott van, és nem szép látvány...

Ma reggel már azt mondta picit viszketett, de hamar el is múlt, azóta sem panaszkodott rá.

Attól félek, hogy tőlem ment át hozzá valami, lássuk be, elég valószínű. Nem voltam mással, tisztálkodok is rendesen, strandon sem jártam... hol kaphattam el?

Megnézessük urológussal a barátomat? Édesanyám urológián ápolónő, hozzá azt hiszem fordulhatunk bizalommal...

Egyáltalán urológiai probléma ez?

Nem kérek bunkó válaszokat, elég ideges vagyok így is...


2014. szept. 20. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Igen, az urológia az jó

Vagy bőrgyógyászat esetleg

2014. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ugye a bőrgyógyszaton is kéne érteniük a

nemi betegségekhez (mint a nevében is benne van)

2014. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nincs ötleted, mi lehet ez?
2014. szept. 20. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Semmi köze az urológiához, bőrgyógyászatra kell menni. Elég sok mindentől lehet, kezdve a gombás fertőzéstől, ami egyben a legvalószínűbb is. Ezt nagyon könnyű elkapni, strandon, WC-n, gyakorlatilag bárhol, és kijöhet a túl sok szénhidráttól is, vagy mint a herpesz, az immunrendszer gyengülésétől.

Mindketten beszeditek a gyógyszert, amit kap, kenegetitek, és semmi baj nem lesz, ez elég általános probléma.

2014. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most már hámlani kezdett neki, a fehér pöttyök eltűnőfélben vannak, édesanyám azt tanácsolta, hogy főzzünk kamillateát,és azzal öblítsük le magunkat, mivel annak sok hasznos hatása van, többek közt fertőtlenít. Ha megoldja, doki sem kell. Úgy néz ki hatni fog :) Természetesen ha a következő gumi nélküli együttlétnél újra előjön, a barátom megnézeti magát orvossal.
2014. szept. 21. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
A kamillateától nem fog meggyógyulni. Tünetmentesen is ott marad, mint a mellékelt ábra mutatja, benned is ott volt. Évekig hordozhatjátok tünetmentesen, közben fertőztök és szövődményei is lehetnek. Nem azt írtam, hogy tuti gomba, hanem hogy lehet, hogy az - ezáltal más is lehet, komolyabb fertőzés is, szóval nem nagyon kéne ezzel játszani.
2014. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Édesanyád helyében nem kamillát ajánlottam volna, hanem egy időpontot szereztem volna.

Remélem azért jobban van.


üdv.

2014. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Őt kigyógyította a kamilla, én pedig hüvelykúppal szedtem rendbe magam.
2014. szept. 29. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vissza fog jönni.
2014. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megyünk orvoshoz. Egyelőre minden oké.
2014. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!