Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Halszagú pénisz?

Halszagú pénisz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valamiért elég büdös lett a péniszem a makk részénél.Nem fáj,nem piros,semmi elváltozás sincs,csak a szaga kellemetlen.Fitymaszűkületem van,tudom ezzel kéne kezdeni valamit,de még nem tudtam rávenni magam,12 éves vagyok,szüleimmel beszélgetni se szoktam,nem hogy ilyenről,mert ahogy tudom kell beleegyezésük meg minden,illetve suliban lennének gondok,nemi életben még úgy sem zavar,és rendesen mostam mindig.Mit tudok tenni?Canesten,vagy valamilyen krém segítene?



2014. szept. 21. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora szűkület? Mert ha nem tudod mosni a fityma alatt a teljes makkot, akkor ez a felhalmozódott smegma.
2014. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mosd rendesen, de mindenképpen van szaga, mert a fehérjék bakteriális lebontási termékei között szagos aminok is vannak.
2014. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mereven kb a negyedéig tudom.
2014. szept. 21. 20:00
 4/9 A kérdező kommentje:
*Lankadtan pedig kb a feléig.
2014. szept. 21. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad vele játszani, minél előbb menjetek el orvoshoz.
2014. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan meddig akarnál várni vele? Sürgősen orvoshoz vele!
2014. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért már holnap rohanni nem kell vele .
2014. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül a nemi szervnek ez a jellegzetes szaga.

A nőkének meg más ,de azt nem kérdezték hogy mi

2014. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az tuti nemibetegség. nem tudom a nevét, de láttam filmben a nemibetegségek kinézetéről beszéltek meg a szagáról stb. livenetwörkön szokott menni a műsor.
2014. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!