Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak prosztatagyulladása...

A páromnak prosztatagyulladása van egy éve majdnem. Nem hiszek az antibiotikumokban. Nem tudnátok valamilyen természetes gyógymódot ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a prosztatamasszás nagyon fájdalmas,de nem lenne hatásos? Nem a szex miatt kérdezem, (persze kívánjuk mind2en), csak szeretném,ha végre jól lenne.

2014. szept. 25. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Tisztelt kérdező.


Nekem is sokáig volt, de az antibiutikum sosem segítet rajtam. Bió boltokban bionom.hu kérj tanácsot és én 2 hónapig szettem 2 fajta antibiutikomot és hiába szedtem probiotikumot kicsinálta a gyomromat. Én a ezüstkolloid sikerült megszabadulnom a baktériumoktol. Minden nap verje jó sokat, hogy nedvezzen, mert a prosztata is dült mirigy és kiskanál himalájai só ne bolti sót egyen. Azt levesbe ételekbe jó sózza meg. Bolti méreg és nem használ. Gyulladásra spiro glass buza fű és spirula van benne

2014. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen a helyesírása, annak elhiszel valamit is...?
2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szerintem mielőtt bármibe vágnátok, csináljatok egy góc kutatást. Két évig szenvedtem a betegséggel. Mikor beszedtem az antibiotikumot, utána egy-két hónapig rendben volt, de visszajöttek a tünetek. Ezután elmentem egy fogröntgenre, ahol kimutatták, hogy a fogorvosom elfelejtette a gyökértömést megcsinálni, emiatt egy góc lett a szervezetembe, ami a véráramba kerülve fertőz. Vicces, hogy egy fog mit tud okozni.
2014. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves 11. Hozzászóló! Nagyon köszönöm segítőkész válaszát,mindenképpen megfogadjuk tanácsát.
2014. okt. 4. 15:16
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 13. Hozzászóló! Köszönöm az Ön hasznos válaszát is.
2014. okt. 4. 15:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (-k)!


Én is a mikrobiológiai vizsgálatot ajánlom elsőként, mert nagy az esélye, hogy segít,

ha megvan ki az, ki elszaporodott és csinálja a fesztivált.

Ennek a kérdésnek az árnyoldala, hogy átlag urológus nem fog tudni olyan részletes vizsgálatot csináltatni, mert nincs olyan labor mögötte.

Magyarországon kb. egy helyen van, ha jól emlékszem BP-en a Semmelweis intézetben. Ebben nem vagyok 100%-os (kérdezz mást).

Viszont oda valahogy be lehet utaltatni magát az embernek, de ezt sem vágom hogyan, mert folyton változik a törvény.

Nekem már volt olyan, hogy egy konkrét nővérkét kellett keresnem egy ajánló orvossal: kikerülve a hivatalos utat,

mert nem álltak szóba másképp velem...

A második kérdés az, hogy miért van begyulladva. A góckeresés is megoldás lehet, ha az antibiotikum megbukik. Bizonyos esetben a 12-esnek igaza van.

Az antibiotikum két élű fegyver, mindent visz, ami mozog. Bélflóra nyekk. Na de sebaj évek alatt visszanől.

Az kisebb gond, hogy 1-2 hónapra hazavágod az immunrendszered egy részét, mint az, hogy gáz van a prosztatával.

A harmadik pedig az hogy, ha a férjedből ki is megy a baktérium, illetve arányában lecsökken annyira, hogy nem lesz zavaró,

akkor tőled nem fogja-e visszakapni. Ping-pong.

Sokszor nem a prosztata a felelős a gondokért, mégis ő lesz a jelző. Egy gyulladt testben lehet "Ő" a leggengébb láncszem.

A baj az, hogy a prosztata egy mélyen elzárt szerv, amely ritkán tisztul. Olyan mint egy szemét lerakó.


A prosztatamasszázs gyulladt esetben fájdalmas, de kitakarít mindent.

Utána elképzelhető egy 1 napos romlás, be is lázasodhat, de aztán rendbe jön. Súlyosabb esetben utána, durván antibiotikumozni szoktak.

Prosztata masszázsok után, mivel az ember ilyenkor sokat figyeli saját állapotait, jöhet egy olyan késztetés, hogy azt érzi megint el kellene menni,

mert mintha "tele" lenne olyan anyagokkal, ami nem jó.


Az a gond, hogy nem minden szex közben tisztul ki teljesen a prosztata. Meg talán jobb, ha nem az asszonyba kerül a gyulladt cucc.

Ilyenkor jó az óvszer, hogy csak a férjben maradjon minden...


A természetes anyag kontra antibiotikum kérdésben én csak annyit tennék hozzá, hogy van mikor ágyúval kell lőni.

Az 1-e válaszolóval egyet értve, jó, ha tudjuk mire kell lőni.

Én is átmentem sok antibiotikumon, a mostani fejemmel egyet sem vennék be, de akkor beledöglöttem volna.


A 11-esnek a helyesírástól eltekintve sok dologban igaza van. Az ezüst kolloid tud olyan erős lenni, mint egy antibiotkum.

Ha töményebben akarod, csináld ezüstlapkából elektrolízissel. Valamelyik MLM árulta azt is.

A spirulina, és a búzafű átvitte lúgosabb sávba az egész húgyuti rendszerét és ez kedvezőbb a gyógyulásnak,

illetve nem kedvező a baciknak.

De ne dugjuk a fejünket a homokba, vannak olyan természetes anyagok, amelyek kíméletesebbek:

Van 3 anyag, ezek kombinációja, vagy egyedi szedése is hozhat javulást:

Echinacea (ez csak nagy töménységben (100%-os olajként)!), fekete dió tinktúra, fokhagyma tinktúra.

A mennyiséget be kell lőni.

Ezek működnek elsavasodott tesben és legyengült immunrendszer mellett is.


Pl. a csalán jobbára lúgos környezetben tud jól gyógyítani.


A kisvirágú füzike, a hormonális eltolódás miatt növekedett prosztatára jó.(Lúgos közegben!)

Kávé, tej, alkohol, cukor nem jó, illetve a bacik nagyon szeretik.


Azt kívánom, hogy ismerd meg magad és használd tanítódnak a betegséged!

Gondolkozz ezeken...

2014. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
55%
Van 2 gyógyszer amerikában az amazon.com lehet venni. Nagyon drága de engem meggyógyított. Az egyik a PROSTA-Q és a Q-UROL. 1-1 doboz elég végig szedni.
2015. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Engem a desztiláltvíz gyógyította meg.:)
2015. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!