Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális egy fiúnál?

Ez normális egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, tehát nemtom, hogy normális-e.

Tehát az van, hogy ha nincs merevedésem, akkor a fitymámat fel tudom húzni teljesen.. nincs semmi probléma.

De, ha merevedésem van, akkor már nem tudom felhúzni, de maszturbációt tudok végezni, el is élvezek, csak nem tudom felhúzni.

Szerintetek, ez nem lenne probléma szeretkezés közben, vagy lenne probléma, vagy mit érdemes csinálni? Tippeket/tanácsokat kérek! :) 17/F



2014. szept. 29. 18:16
 1/7 anonim válasza:
Ha nem fáj, akkor nem lehet gond szex közben. Próbáltad már felhúzni, és utána merevedést elérni akkor mi történik?
2014. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Enyhe szükületnek tűnik a dolog .E téren nagyon kényesek a fiúk ,a legkisebb fájdalom érzésnél már nem is húzzák tovább .Tegyél már rá valami sikósító krémet,ne száraz legyen ,és akkor próbálkozzál be .Számtalan ilyen esetet írtak a fiúk,orvoshoz mentek ,az aztán hátra húzta bőrt.

Így kell otthon is gyakorlatozni,küldte el őket .

2014. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. szept. 29. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a hátrahúzás, ne erőltesd, mert attól a fitymád bőre berepedezhet! Keress fel egy urológust! Egy vizsgálat után ő többet tud majd segíteni.
2014. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit írtak, ki ne próbáld!!! Vér tolulást kaphatsz! Menj orvoshoz. Fitymaszűkületed van. Nem fog működni szexközben.
2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meleg vízben minden esete kezd a fitymád hátrakúzkodni,ha már merev a péniszed akkor folytasd és idővel mindig hátrébb tudod a fitymád majd húzni(azért vízben csináld mert ott könnyebb),de legyen ez rendszeres minden este.Ne hanyagold el,mert baj lehet belőle.
2014. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ki lehet próbálni,de nagyon óvatosan,nem erőltetve.


Abban igazad van hogy hasznos urológushoz menni,de sok orvos te is tudod ha kell ha nem műteni akar és metélni,ez tény,nekem is van rokonom akit ha nincs észnél az anyja 3 orvosból 2 metélt volna,igen enyhe szűkület volt nála,és a 3 írt fel neki kenőcsőt és mondta hogy kicsit mindig mozgassa a fitymáját és pár hét alatt rendbe jött.

2014. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!