Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS amikor áll a péniszem...

SOS amikor áll a péniszem akkor nem birom a bőrt fel huzni h ne fájjon, miért!?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg erösebben kell??vagy amikor bedugom a csajnak utána fel birom??vagy sokszor gyengéden?
2010. jan. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
valószinü hogy fitymaszükületed van.vagy rövid a fitymaféked.jobban teszed ha elmész urologushoz,minél elöbb.én is voltam.tudom hogy szarügy,decsak egyszer kell átesned rajta,jobbik esetben
2010. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

MÁr bocs de ha bedugod csajba akkor semmi t nem fog engeni ( ez enm olyan mmint a nadrág gumi !!)

Menj el urulógushoz és akkor ott max elvégez egy ma már rutinműtétnek számítő fitymafék izét :)

Üdv : Đ

2010. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kÖSZ MIND2!TUDOM H CIKINEK SZÁMIT!!DE AKKOR LEGALÁBB HASZNÁLHATOM!!éS AMUGY NEM VOLT CIKI ELMENNI???
2010. jan. 21. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki elmenni. Az a ciki, ha teljes korulmetelest vegeznek, mert sok lelkiismeretlen doki kepes ra, hogy gyorsan "egy csapassal megoldja" a bajt.


Probald tagitani, kremet lehet iratni erre.

Ha nem megy, akkor az orvos bemetszest ejthet, vagy plasztikazhat, esetleg reszlegesen metelhet is.... de a teljes korulmetelest NE HAGYD, mert azzal en is nagyon rosszul jartam.

2010. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Hali!


Sztem a gyáva emberek tartják cikinek elmenni az urológushoz. Az egészséges önbizalommal rendelkező fiúkés férfiak nyelnek egyet, és szembenéznek a problémával.


Ami a te problémádat illeti, néhány keresztkérdés.

_ Neked a fitymád egyáltalán nem jön le a makkodról? Abszolút nem húzható hátra?

_ Ha hátrahúzható, akkor mennyire jön le a makkról? Vissza is megy?

_ Milyen hosszú a fitymád? Túlmegy a makkod végén? Nincs a végén véletlenül ilyen "összebolytosodás", ami a fitymád vége fölött közvetlenül összeszűkül (vagy sem)?

_ Amikor hátrahúzod a fitymát, akkor van esetleg egy húrszerűség a húgycsőnyílásod alatt közvetlenül, ami a fitymádban ér véget? (Fitymafék=Kantár) Ameddig a fityma lejön, mennyire feszül a húr? Hátra tud menni a fitymád rendesen a makk mögé anélkül, hogy feszülne, vagy túlfeszülne (fájna) a féked?


_ Pontosítanád a fenti zöld kifejtősrészben feltett kérdéseid mindegyikét? Így számomra többféle módon értelmezhetőek a kérdéseid...

_ Hány éves vagy? Milyen magas és milyen testalkat?


Üdv: EE

2010. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó!!

15éves 176cm 70kg És amikor áll(15-5cm)Hátra birom a makra huzni csak onnan tovább nem!!

nagyon köszönöm mind3 nagyon rendesek vagytok!

2010. jan. 22. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Hali ismét!


Nincs mit, szívesen, ha ezzel sikerül vmit megoldani... :-)


Tehát akkor hátramegy a fityma merev állapotban a makkod mögé, de onnan vissza nem tudod húzni fel...ugye?

A fékproblémát, letapadást akkor ki is zárhatjuk. Azt azonban még mindig nem árultad el, hogy a fitymád hosszabb, mint a makkod vége? Túlmegy rajta? Nincs a fitymád végén véletlenül ilyen "összebolytosodás", ami a fitymád vége fölött közvetlenül összeszűkül (vagy sem)?


Ha nem megy vissza merev állapotban, akkor szorítja a makkodat az alatti árokban, vagy vhol?

A 15 után az az "5" (15-5cm) az micsoda?


Üdv: EE

2010. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!