Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 14 évesen kb 170 centi...

Diesel221 kérdése:

Ha 14 évesen kb 170 centi magas vagyok és 60-62kg akkor kb mekkora leszek mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt nem lehet pontosan megmondani,eddig nagyon nőttem de tél óta szinte egy cm-t se.Ja és a hangom mutál,enyhe hónaljszőrzet van.

2014. okt. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy sportorvoshoz,és ő ki tudja neked számítani hogy kb. mekkora leszel! ;)
2014. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, ezt előre nem lehet megmondani. De elég fiatal vagy, tehát jó eséllyel ez a magasság még nem a végleges magasságod!
2014. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az orvos még nem született meg aki ezt neked pontosan kiszámolná .10 cmre még van esélyed .
2014. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apukád milyen magas?

A fiúk vagy olyan magasak mint az apjuk vagy magasabbra nőnek,igen ritka hogy egy fiú alacsonyabb legyen mint az apja.

2014. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szülő magasságából semmilyen következtetést sem lehet levonni. A géneket mindkét szülőtől örököljük és még korábbi felmenők tulajdonsága is kiütközhet. De erről majd a gimnázium felsőbb éveiben te is tanulsz majd kérdező!
2014. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!