Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz magömlésem?

Mikor lesz magömlésem?

Figyelt kérdés
14 múltam 1 hónapja, és nincs magömlésem és spermám se. Magyarul nem tudok még elélvezni. mikortól lesznek meg nekem ezek? mikor tudok végre rendesen maszturbálni "kiverni" ?

2014. okt. 5. 21:14
 1/8 anonim válasza:
40%
Először kell, hogy legyen egy havivérzésed.
2014. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit későn érő vagy, de nem kell emiatt aggódnod! Legkésőbb 1-2 éven belül biztosan lesz magömlésed!

A serdülőkor egyéb jeleit: szőrösödés, hirtelen növekedés, mutálás stb. tapasztaltad már magadon?

2014. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orgazmusod tud lenni, ha önkielégítesz, csak maximum sperma nem jön még, de ami késik, nem múlik. Egyéb téren milyen a fejlettséged (szőrzet, pénisz méret, stb.)?
2014. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

most is el tudsz élvezni


az orgazmushoz nem kell spriccelni


sőt, örülj neki, addig sem kell takarítanod

2014. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd későn érő vagy nemileg csak erről van szó.De legkésőbb 16 éves korban kell hogy a szervezet spermát termeljen.


Az alacsonyabb fiúknál gyakrabban előfordul hogy kicsit később kezd a szervezetük spermát termelni.Tehát legkésőbb 2 év múlva kell hogy legyen spermád,ha nem endokrinologushoz kell vele menned.


Milyen magas vagy?

fanszőrőd van és mióta?



ha elég alacsony vagy és nem rég óta van csak fanszőrőd akkor már tuti hogy későnérő vagy,


nyugi van még 2 éved!!4


Amúgy sok korodbelinek nincs még spermája csak azt hazudja hogy van,meg arról is hazudnak hogy milyen nagy nemiszervük lenne.Nem kell mindent elhinni.

2014. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Good Boy500 válasza:
Szerintem még várj...
2014. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szpring ***** válasza:
0%

KEDVES CSAJOK !!!!!!!!!!


NEM NEM NEM és mégegyszer nem a fiúknak magömlés nélkül sosincs orgazmus !!! Mivel Nektek LÁNYOKNAK 3 éves kortól van, azt hiszitek, hogy nekünk is lehet, DE NEM. Amelyik lány ezt nem képes elhinni, az kérdezze meg erről apukáját vagy gyógyszerészét !!!

2014. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó te mekkora egy marha vagy


nem kell hozzá magömlés


a kérdezőnek is lehet orgazmusa, max nem jön neki semmi


én már akkor vertem amikor kb a levegő jött belőle, az első magömlésemet is így éltem át, nem pedig éjjel belefolyva a gatyámba, sőt éjszakaim évekig nem volt, mert annyit recskéztam egy nap hogy arra már nem jutott


és nem lány vagyok

2014. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!