Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz szakállam? Szedjek...

Mikor lesz szakállam? Szedjek tesztoszteron növelőt?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék már szakállat de csak gyenge bajszom, 1-2 elkóborolt fekete szál van az arcomon a többi részén pedig rövid, vékony, szőke pihék. Intim helyen erős barna szőrzetem van ami a combomra is átmegy. Lábszőröm is viszonylag sűrű, combomon viszont nagyon gyér. Köldök alatti szőr is kezd sűrűsödni de elég ritka még viszont barna és erős. Mellkas szőr nincs, ahogy kézszőrből is csak 1 mm-es világos, szabad szemmel nem látható barna. A hajam is nagyon világos barna. Szedjek tesztoszteron növelőt? 17/f

2014. okt. 8. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

az idő múlásával.

ne szedj semmit :)

2014. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő? 10 év? 5 év?
2014. okt. 8. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban adottság, másod sorban idő kérdése. Nekem 30 éves koromtól nőtt össze a szakállam a bajuszommal, és lett normális az egész. Előtte próbálkoztam, de 25 éves korom körül még nem nézett volna ki "szépen". Meg kell nézni faterod mennyire szőrös típus, vagy a további felmenőid. Ha nem nagyon, akkor nem sok esélyed van rá. Hány éves vagy?
2014. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apám nagyon, viszont anyám részéről felmenőim nagyon nem. 17
2014. okt. 8. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne szedj semmit! Pár éven belül kiderül majd, hogy melyik ágra ütöttél.

Ha nem vagy szőrös típus (kevés szőrtüsző van a bőrödben), akkor hiába szednél tesztoszteront. A tesztoszteron felelős a szőrnövekedésért, a szőr mennyiségéért viszont a genetikád.

2014. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez személy függő. Én 18 vagyok és olyan mint egy majom :DD a bajszom és a szakállam összeér. Ismerek olyat is aki 28 és még csak bajsza van. Ne akarj minden áron szőrös lenni, igen férfias meg minden de van egy hátránya, a borotválkozás... kb. 4 éve borotválkozom és már nagyon unom :D és a barátnőm is állandóan panaszkodik, hogy szúrja.
2014. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 David82 ***** válasza:
0%

Ne szedj semmit. Borotválkozz, attól megerősödik!

Vagy úgy akarsz kinézni, mint Fidel Castro?

2014. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!