Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Allergiás lenni az óvszerre?...

Allergiás lenni az óvszerre? Viszket a nemi szervem, de nem tudom mi baja vagy hogy honnan kaphattam volna el

Figyelt kérdés

Viszket a péniszem, de csak afityma makk felöli oldalán, a makkkon pedig kicsi piros duzzanatok jelentek meg, kisebbek mint egy bomostű gombja. A párommal már fél éve járunk, neki különböző orvosi okok miatt évek óta kellett fogamzásgátlót szedni, ezért nem is használtunk eddig óvszert. Neki volt már párkapcsolata elöttem, de nekem ő az első. De ha tőlle kaptam volna el valamit akkor a fél év alatt már jelentkezni kellett volna a tüneteknek gondolom.

A tünetek megjelenése elöti napon óvszerrel szeretkeztünk.

Lehetséges hogy allergiás vagyok az óvszerre?

Jelenleg ez a 2 nap hogy viszket ha valami dörzsöli, magátol nincs semmilyen tünet. Nem tudom várjak e még 1-2 napiot hátha enyhülnek a tünetek és csak arról van szó hogy "bepállott", vagy valami hasonló...

Mit gondoltok?



2014. okt. 10. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisztítsd/mosd alaposan naponta többször, ha javul, hurrá, ha nem, irány a doki.
2014. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez az óvszer belső sikosító anyagától is .
2014. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dörzsölj egy gumit az alkarodhoz, nyálazd is meg, hogy a síkosító is oldódjon róla. Ha ellergiás vagy rá, az alkarodon is megjelennek a pöttyök.
2014. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Lehet allergia, de ezt jobb lenne, ha orvos mondaná ki. Ha pedig nem allergia, akkor mást mond az orvos. A legrosszabb, amit tehetünk, hogy laikusként találgatunk és esetleg gyógymódokat ajánlunk. Ennek semmi értelme!
2014. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tünetek terén annyi változott, hogy nincs viszketés, már nem is piros. De a makkon megjelenő piros pontok nem tüntek el, már nem pirosak de a kicsi duzzanatok ott vannakak
2014. okt. 11. 17:58
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Látod, csak nem hagy nyugodni a dolog! Pont ilyen típus vagyok én is. El kell menni orvoshoz és akkor megfelelően ellátnak és megszabadulsz ettől a lidércnyomástól.
2014. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!