Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a felnőttek pénisze?

Mekkora a felnőttek pénisze?

Figyelt kérdés

én 13 vagyok nekem lekonyulva kb. 10cm állva 13 cm

mekkora a felnőtteké? a tiétek mekkora



2014. okt. 10. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Változó.

Saját méretet ide nem írnék, de privátban segítek, ha kell.

15/F

2014. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos amerikai hímtag hossza harcra kész állapotban 14,2 centiméter hosszú, kerülete pedig 12,2 centi.
2014. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem alapból 5 centi, amikor feláll akkor 18
2014. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamo77db ***** válasza:
Kinek mekkora. Ezt nem lehet így megadni. Változó.
2014. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok felnőtté akkora, mint most a tiéd, de vannak olyanok is, akiknek ennél jóval nagyobb. A pénisz mérete nagyon változó az egyes férfiaknál. A te korodban valószínűleg még nőni fog valamennyit. És persze az ázsiai férfiaké állva is csak kb. 10 cm körüli, míg a négereké hatalmas, az európaiak pedig a középmezőnyben vannak méret szempontjából.
2014. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# honnan veszed hogy a négereké hatalmas ? Lehet hogy az átlag nagy ,de láttam már képen nagyon kicsit is .Ott is genetika a mérvadó .
2014. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Persze, mindenhol vannak kivételek, egy kedves kínai barátom mesélte, hogy volt egy ismerőse, akinek kb. néger méretei voltak, de azt is mondta, hogy csak egyetlenegy ilyet látott. Tehát nagyon ritkán előfordul és hidd el a négereknek általában nem kicsi. Az átlag, éppen attól átlag, hohgy vannak benne eltérések is, csak éppen nagyon ritkán.
2014. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon a felnőtteké átlagosan 15 cm körül van mereven (neked már most majdnem akkora!). Ha petyhüdt állapotban 10 cm, akkor "húspéniszed" van. Ez azt jelenti, hogy merevedéskor aránylag keveset növekszik a lankadt mérethez képest.
2014. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as igazad van nekem lankadtan 18 és mereven csak kicsit lesz hosszabb csak vastagszik
2015. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!