Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hüvelygyulladásom volt ami a...

Hüvelygyulladásom volt ami a barátomnál is kipirosodást és piros pöttyöket eredményezett nekem már elmúlt neki még mindig nem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mikor elmentem nőgyógyászhoz akkor még nem mondta, hogy lenne panasza, ezért a dokinak nem említettem, de utána mondta, hogy kipirosodott, és pöttyös lett. Adtam neki pimafucort krémet, azzal kente, a pöttyök a makkján lassan elmúltak de még mindig piros és azt mondja hogy nagyon kicsit ég, meg mintha gyakrabban menne pisilni. Azért nem értem mert már volt ilyen és neki hamarabb elmúlt mint nekem most viszont én már rég meggyógyultam, ő pedig nem. Menjek vissza a nőgyógyászhoz és mondjam neki hogy írjon fel valamit, vagy ilyen esetben milyen orvoshoz kell mennie? Bár hozzáteszem elég nehéz lenne rábeszélni hogy megmutassa egy dokinak.. :/

2014. okt. 11. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell mutatnia, bőrgyógyász vagy urológus is ad rá neki megfelelő szert, mondd meg neki, hogy ne parázzon, az orvosok naponta több olyat is látnak, már megszokták.
2014. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyám urológián ápolónő, mikor megkérdezik tőle a pasik, hogy nem érzi-e zavarban magát mikor arrafelé nyúlkál nekik, mindig azt mondja "Maga nekem csak egy munkadarab, nem kell aggódni :D"

Ha a barátodnak van panasza akkor neki kell dokihoz mennie, nem neked. Ha egyszerre van és tőled ment át, akkor a nődoki általában ír fel a másik félnek is gyógyszert, de ebben a helyzetben hülyén jön ki hogy odamész panaszmentesen a dokihoz, hogy fáj a barátod farka és írjon fel neki bogyót :D

2014. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajaj... mindketten menjetek dokihoz. Ha nem hajlandó menni, akkor addig szüntesd be a szexet, mert így csak egymásnak adogatjátok oda-vissza és a végén valaki pórul jár (nem meglepő, de ez minden esetben a nő aki jobban szív).

Ja és hogy tisztázzuk, tuti nem gyulladás. Az nem terjed egyik emberről a másikra, ez valami STD, amit kezelni kéne. Specifikusan, nem úgy, hogy te adsz neki valamit ami vagy beválik, vagy nem.

2014. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!