Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fémkarika a farkamon. Mi lesz...

Fémkarika a farkamon. Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
Unatkoztunk néhányan fiúk és fogadtunk hogy kinek megy fel a farkára egy fém karika és nekem tövig felment, de amikor felállt a farkam úgy elszorított hogy kiduzzadtak az ereim és elélvezni sem bírtam a szorítástól, csak éreztem hogy szorít és nagyon fáj! Azóta pisilni is csak szaggatottan tudtam :( Ugye rendbe jön a farkam? :O :'(

2014. okt. 11. 21:19
1 2 3
 1/22 Tibohr válasza:
58%
XD Remélem nem
2014. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Ti beteg állatok vagytok... Valószínûleg kitágul majd, de remélem megtanultad, hogy oda csak pinát húzz. :)
2014. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 RRR ***** válasza:
100%

ha nem javul menj dokihoz

bár én most mennék a helyedben

2014. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Buford Tannen ***** válasza:
100%
legközelebb kábelkötegelőt húzz rá de jó erősen
2014. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez mennyi ideje történt?


A karika mennyi ideig volt a péniszeden?

2014. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors hozzászólásokat.


Ha most kellene orvoshoz mennem az nagy gáz lenne, ha szüleim tudnák hogy ilyeneket "játszottam" más fiúkkal biztos ki is tagadnának :(


Amikor ez történt és a tövénél elszorított farkam az általam megszokottól is vastagabbra merevedett, első pánikreakcióm volt megpróbálni lerángatni, de mivel az eléggé fájt reméltem hogy ha el tudok élvezni és a farkam "megnyugszik" akkor könnyebb lesz leszedni. Így kb. 15-20 percet biztosan rajta volt, lehet hogy többet is, amíg megpróbáltam elélvezni vele, ami nem is sikerült, így még pár percet hagytam abban az állapotban hogy alsónadrágban és megfeszített figyelemeltereléssel talán hátha kicsit veszítek a merevedésből.


Ez ma történt, egy pár órával ezelőtt.

2014. okt. 11. 21:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kitágultak az ereid és elélvezni sem tudtál, az mondjuk úgy, hogy normális, amikor én kipróbáltam egy -mint kiderült- túl szűk péniszgyűrűt, akkor is ez volt, sőt verés közben alig tudtam húzogatni is mert fájt, de végül csak elélveztem, bár ondó az kb. 2 csepp jött ki. A pisilős dolog nem tudom normális-e, ha nem javul, tényleg jobb lesz orvoshoz menni :/
2014. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
keress egy fémreszelőt és reszeld el 2 helyen azt a bizonyos fémkarikát esetleg síkosítoval probáld meg lehúzni ülj egy kád hideg vízbe gondolj a nagyira és talán elmulik az erekció és lejön :D
2014. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi, ez kicsit megnyugtatott :) csak nagyon elfogott a félelem, még mindig pirosabbnak tűnik a farkam mint szokott, és a pisilés is vontatottan megy, ez aggaszt még mindig de nagyon :( őszintén remélem hogy nem lesz maradandó baja.
2014. okt. 11. 21:42
 10/22 anonim ***** válasza:

# 6


Az igazán nagy gáz az lett volna, ha nem tudod leszedni a gyűrűt, és úgy kell orvoshoz menned.


Előfordult már olyan eset is, hogy valaki a sürgősségi ügyletre volt kénytelen bemenni hasonló problémával, mert annyira elszorította a karika az ereit, hogy a vér nem tudott visszaáramlani, emiatt nem szűnt meg az erekciója, azt meg nem akarta megkockáztatni, hogy maradandó károsodása legyen.


A sürgősségin a sérülésveszély miatt nem akarták megkockáztatni, hogy fogóval vágják át a rászorult karikát, így a fogorvosi ügyeletről kértek kölcsön egy fúrót, és azzal "vágták át" a két ellentétes oldalán a fém karikát.


Ezt te szerencsésen megúsztad.


Őszintén szólva nem tudom, hogy nem lenne-e jobb ötlet a biztonság kedvéért orvossal megnézetni a péniszedet a történtek után, a vontatott pisilés miatt.


Ha úgy adódik, hogy az orvos mellett döntesz, a szüleidnek nyilván nem kell arról beszámolni, hogy nem egyedül voltál, amikor ez történt.

2014. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!