Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiherélnek ha arra kérek egy...

Kiherélnek ha arra kérek egy orvost?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Kémiai kasztrálásra célzol? Úgy tudom, hogy igen...de ha szabd megkérdeznem miért akarod?
2014. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
remélem h nem :D
2014. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kémiai hanem fizikai
2014. okt. 12. 00:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Sem a kémiai, sem a műtéti kasztrációt nem fogja vállalni senki. Egészséges testrészt levágni, tönkretenni csonkolásnak minősül. Ha ezt egy orvos megtenné elvesztené az engedélyét és sok éves börtönbüntetésnek nézne elébe.


Viszont ismerek olyat, aki megpróbálta otthon. Félig sikerült is neki és csak, azért nem vérzett el, mert időben kiértek a mentők...

Gondolom valami perverz barom vagy, aki ezen fantáziál. Mindenki nyugodjon le a p***, mert ez nem fog összejönni.

2014. okt. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem csak már elegem van hogy nem jönnek össze csajok és szűz vagyok 21 évesen ezért gondoltam hogy el kéne távolítani csak akadályoz a karrieremben. Jobban tudnék koncentrálni nélküle.
2014. okt. 12. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen van rá lehetőség ,de ezt a megfelelő szakhatóságnál kell kérvényezni .Természetesen az okát is meg kell jelölni .Te ehhez még fiatal vagy ,nem teljesitetted hazafias kötelességed ,azaz nem nemzettél utódokat,ez az első kizáró ok .
2014. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az amiről te beszélsz ezt elkötésnek hívják, a herék és a szexuális vágyak megmaradnak..
2014. okt. 12. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Ember ez most komoly? Ez elég satnya indok minekutána rajtad kívül millióan vannak így...21 vagy bakker az még semmi.
2014. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy ez csak hátráltat..akkor már úgysem fog érdekelne tehát megbánni sem tuzdom mivel nicsen rá késztetésem, ez olyan mintha valaki soha nem drogozott akkor nem is fog neki hiányozni hisz még nem is tapasztalta ez illető
2014. okt. 12. 12:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kérdező XD

És hiába is kasztráltatnád magad, ez fejben dől el, ugyanúgy lenne nemi vágyad, sőt erekciód is.

2014. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!