Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a nemi szörzetem...

Leborotváltam a nemi szörzetemet és annyira viszket mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vakard.

legközelebb meg ne borotváld le.

2014. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én popsi krémet szoktam rá kenni , vagy ha van otthon aloevera akkor annak a nedvével kenegesd be.

Nem fog viszketni , meg nem lesz pöttyös :)

2014. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kend be valamilyen bőrnyugtató, hűsítő krémmel és ne vakard, mert azzal is csak irritálod!
2014. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És meddig kenegessem?
2014. okt. 12. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak néhány napig kell. Most kezd el visszanőni a szőr, ami kellemetlen lehet, de pár napon belül el is múlik!
2014. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szamo77db ***** válasza:
Máskor ne borotváld! Ne akarj úgy kinézni, mint egy kis óvodás. A fanszőrzet igenis férfias. Ha nem nőne, az lenne a baj!
2014. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Vakard véresre,és legközelebb te is jobban meggondolod .Te is mész e a többi barom után .Gondolom te is fiatal vagy ,nem 50 éves.Mikor ez a korosztály volt veled korú,akkor ez még nem volt divat,és ilyen gondok sem voltak .

Jah,gondolom apádé szőrös volt,mégis megszülettél .

2014. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó elég volt..... Köszönöm....
2014. okt. 12. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne borotváld le többet,nem is férfias látvány és ha meglátnának téged valami felnőttek körében egy nyilvános zuhanyzóba csupasz pénisszel még a hátad mögött kapnál beszólásokat is érte.


Majd magától megoldódik,nem egészséges a nemi szerv borotválása mert borotváláskor a pórusok megnyílnak és még fertőzést is könnyebb kapni akár.


Legközelebb fogj egy ollót és elég ha jó rövidre vágod a fanszöröd.

2014. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fiatalok közül sem mindenki vágja csupaszra ezt hidd el nekem,ez csak valami mostani lányos hóbort csak.



De azért is kell a borotválással vigyázni mert ha nincs jól tisztítva a borotva akkor attól is kiütéseket lehet kapni,+ a szőrtüsző begyulladhat és kicsi pattanások jelenek meg(oké elmúlik magától ez is,de akkor sem szép látvány éppen)és ha őszinték vagyunk a szőr már másnap kezd ismét előbújni,nincs sok értelme.

2014. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!