Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen a makk alatt azok...

Péniszemen a makk alatt azok a fehér pöttyök eltüntethetőek?

Figyelt kérdés
A makkom alatt vannak fehér kis pöttyök tudom nem betegség vagy fertőzés,csak nekem nagyon tetszenek. El lehet őket lézeres kezelés nélkül távolítani házi módszerrel?Másoknak is vannak ilyen pöttyök?Barátnőtök mit szól hozzá? Ha lehet kort is írjatok! 14/F

2014. okt. 13. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem közvetlen a makk pereme alatt vannak,akkor azok fordyce pöttyök.Mivel ezek teljesen ártalmatlanok ,csak nagyon vékony bőr miatt láthatók,nincs rá semmilyen gyógyszer.Nem is foglalkoznak vele .A lézeres sem mindig végleges megoldás,mert jöhet másik is utána .A lézerrel ezt kiégetik,és az jobb lesz ha égési heg marad utána .
2014. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A makkom peremén/alján vannak nem a péniszemen.Mondjuk ott is vannak de azok tudom ártalmatlanok mint ahogyan mondtad.A lézeres kezeléshez azt írtam, hogy nem szeretném azzal eltávolítani!Hallottam módszereket, hogy kézi szappannal és fogkrémmel is el lehet távolítani.Ez nem tudom igaz-e .
2014. okt. 13. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

A makk peremén található PPP (Pearly Penile Papules) eltüntetésére nincsenek biztonságos házi módszerek.

Az ilyen neten olvasható kétes eredetű módszereket inkább ne próbáld ki, mert többet árthatsz vele a bőrödnek, mint amennyit használnál.

2014. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

A PPP közvetlenül a makk alján az izomgyűrű szélén van körben.Ezzel még a bőrgyógyászatot is fel lehet keresni .

Mehetsz egyedül is ,beutaló sem kell ,csak taj kártya .

No,szégyenlősség,neki ezt területük .

2014. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.És ez a legtöbb férfinál előfordul ez a PPP ?

Miért van az, hogy valakinél van valakinél pedig nincs?

2014. okt. 13. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden férfinál fordul elő, de sokaknak van. Azt, hogy miért alakul ki egyeseknél és másoknál miért nem, pontosan nem tudják. Annyit tudni csak, hogy általában serdülőkorban, fiatal felnőttkorban szokott előjönni.
2014. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!