Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 eves vagyok. Mikor fel al...

14 eves vagyok. Mikor fel al a farkam nem tudom hatra huzni a bort teljesen hogy latszogyon a mag . De mikor nincs fel alva hatra tudom huzni teljesen. Tetem ki valami kepek?

Figyelt kérdés

It vanak a kepek nem valami nagy botal jarok de be paraztam mert sok hulyeseget olvastam


[link]

[link]

[link]



2014. okt. 14. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
14 évesen nem kéne a farkadról képeket felrakni internetre...
2014. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

1 es,neked meg nem kötelező nézegetni,de még ebben a kategóriában sem itt lenni .Tudhatnád azért tesznek fel képeket ,mert a náladnál okosabbak pontosabb választ tudnak adni .Látatlanban egy orvos sem tudna hozzá szólni .

Én már láttam hasonló esetet,a fiú orvoshoz ment,kapott rá kenőcsöt ezzel bekenve rendszeresen tornásztatta .Nem a szikéhez nyúlt egyszerre .

2014. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd hogy nézegettem... xD
2014. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Masodik ironak.mi lehet a bajon legyszI valaszolj mert be paraztam tenyleg
2014. okt. 14. 17:01
 5/23 anonim ***** válasza:

Aminek teljesen látszódnia kellene az nem a mag, hanem a makk! :)

Ha gondok vannak a fitymáddal, szólj a szüleidnek és nézessétek meg orvossal!

2014. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

láthatóan fitymaszűkületed van

orvos

ha lehet a teljes körülmetélést kerüld el

annyira durva szűkületed nincs

2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

azért jó hogy feltett képet, mert igy nem azt ajanlottam neki, mint alapból egy 14 évesnek, hogy kádban ülve finoman huzogassa, tagitgassa


megpróbálhatod kérdező, hatha elérsz vmilyen szintű javulást, de ránézésre nem fogod megúszni a műtétet


persze ne legyen igazam

2014. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület. Ezt körül kellene metélni, mert láthatóan eléggé szűk a bőr a végén.
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De amikor nincs fel alva hatra tudom huzni teljesen hogy latszogyon a makk es ot marad a bor,asztan kicsit nehezen tudom viszaa teni
2014. okt. 15. 14:00
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

menj orvoshoz vele, de ne fogadd el a teljes körülmetélést

van az úgynevezett z plasztika, keress olyan orvost aki ezt ajánlja


de nem kell azonnal orvoshoz rohanni, megpróbálhatod a kádas tágító módszert, de csak óvatosan, finoman, nem erőltetve

mert ha a makkod pereme alá szorul amikor all, mehetsz vele egyből a sürgősségire

szal csak ovatosan

vagy alá dughatod az ujjad, azzal is tágíthatod


de ha pár hónap alatt nincs semmilyen javulás akkor menj el vele, és csináltasd meg


mekkora állva egyébként? Bár mindegy, csak 14 éves vagy, még növésben van a farkad

2014. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!