Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőr a hátsó részen?

Szőr a hátsó részen?

Figyelt kérdés

A hátsó fertájon (segg),nagy mennyiségű szőr van, és székletürítés közben idegesítő, hogy megakad a széklet a szőrben, esetleg nem lehet jól megtisztítani a feneket a WC papírral.

Mit lehet ezellen tenni?


14/F



2014. okt. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon megmosod,amúgy meg nedves törlőkendő,vannak egész kis tasakosak is.Én így oldom meg.
2014. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja, én is ilyeneket csinálok, de hamarosan kollégiumba megyek, és oda nem nagyon szeretnék papsi törlőt vinni magammal.

Az a baj, hogy már jó pár hónapja így csinálom..és már belefáradtam..

2014. okt. 16. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Borotvald le

Vagy gyantazd

2014. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én középen elválasztva 2 oldalra fésülőm
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan vigyél,pont senki nem foglalkozik vele.

A saját komfort érzetem nekem előbbre való.

2014. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, ollóval is levághatod a szőrt és úgy könnyebb lesz tisztán tartani magad.
2014. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A borotválás ,meg ilyeneket felejtsed el .Egyededül tökéletesen úgy sem tudnád megcsinálni .Wcézés után elég jól meglehet törölni .A napi fürdés meg szüksége .Ha ez nem lehetséges ,egy törlő kendőt nedvesits meg ,és tedd rendbe magad .Egy ilyen törlő kendő még neylon zacsiban nedvesen a zsebben is elfér .
2014. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!