Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használhatatlan lenne a péniszem?

Használhatatlan lenne a péniszem?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van a péniszemmel , hogy merevedéskor nem tudom hátrahúzni a bőrt teljesen. Utána néztem ennek , és azt írják hogy fitymaszükület. Nos , nem tudom mennyire játszik közre, de nekem a fityma fejemet valamiért lehúzza a fitymafék. Tehát kicsit lefele dől a fitymám.

Ez lenne az egyik problémám.

A második problémám , hogy a péniszem külsején , furcsa sárga szerű pöttyök vannak. Amiket próbáltam ledörzsölni , de csak kivörösödött..

A harmadik , és egyben utolsó kérdésem , hogy miért van az , hogyha merevedésem van akkor nem úgy áll mint a többségnek , hanem teljesen a fejem felé néz, azaz a hasam falához áll, és szinte megmozdítani se tudok. Nézegettem képeket , hogy mi lehet. De egyszerűen nem jutok dűlőre. Lehet befolyással az ,hogy sovány vagyok?


Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni. Köszönöm előre is. A korom 19 .



2014. okt. 17. 14:59
 1/10 szamo77db ***** válasza:
58%
Nézd, nem vagyok orvos, ezért nem is fogok találgatni, hogy mi lehet a bajod. Azt mondom, fordulj orvoshoz és akkor megfelelő terápiában részesülsz!
2014. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy párom, akinek fitymaszűkülete volt, közösüléskor volt olyan, hogy emiatt vérzett is a fitymafék. Ő megműtette magát, jól tette.
2014. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszúl nevezd meg a dolgokat,ami lefelé hajlik az a makkod lehet .Ezt a rövid fék okozza .Mellette enyhe szükületről is lehet beszélni . Ezeket orvos tudja csak megszünteni.A sárgás pöttyök fordyce pöttyök,különösebb jelentősége nincs.Eltávolítani nem tudod .A tartó izmod nagyon erős ,és ezért huzza has közelbe .50 körül már ilyet biztos nem tapasztalsz ,már 40 nél sem.
2014. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet egyszerűen csak rövid fitymafék, de az is előfordul, hogy egyszerre mindkét probléma (rövid fék, szűkület) fennáll.

Urológushoz kellene fordulnod, hogy kiderítsétek melyik lehet pontosan! Urológushoz beutaló sem kell és mivel már nagykorú vagy, egyedül is elmehetsz!

A fordyce pöttyökkel ne foglalkozz, mert teljesen ártalmatlanok! Ha dörzsölöd őket, attól begyulladhat a bőröd!

A merevedéseddel valószínűleg nincs semmi baj. Nincs két egyforma pénisz, mindenkinek más szögben áll. A súlyodnak ehhez nem sok köze van. Ha szexnél nem akadályoz, akkor ne foglalkozz vele!

2014. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a harmadik dolgot nem értem teljesen.

Szóval ha áll, akkor teljesen a hasadhoz nyomódik, és nem tudod lehajtani?

2014. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen , amikor megpróbálom "normál" állapotig hajlítani , mint mindenki másnak akkor egy bizonyos pontnál már nem bírom mert fáj. És egyből lökésszerűen a hasamhoz vissza rándul.
2014. okt. 20. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:

mindenképp menny el orvoshoz, abból baj nem lehet.


az hogy a hasadhosz nyomódik nem feltétlenül baj, max 1-2 póz nem fog menni az elején, de előbb utóbb úgy is gyengül az izom... am meg csak kiváncsiságból kérdezem, te hogyan maszturbálsz? Ha nem tudod lenyomni, akkor mindig arcon lövöd magad nem? vagy legalábbis felfelé visz..


Ne izgulj, akkor lenne használhatatlan a péniszed ha egyáltalán nem állna.

2014. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen álltalában felfele szoktam elmenni , de még sosem lőttem "arcon" magam.
2014. dec. 27. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:

A pöttyök fordyce foltok,ez ártalmatlan,nem betegség,ne piszkáld,ha zavar akkor azt csak lézerrel lehet eltávolítani.


Menj el urológushoz,csak tb kártyát és szemêlyit kell vinni,nem kell beutaló hozzá.14 éves kortól vizsgálatra egyedül is lehet menni.


A leírtak alapján inkább a fitymaféked lehet rövid,ezt csak műtéttel lehet orvosolni,a makkod és a fitymád összekötő bőröcskét àtvágják.


Ha fitymaszűkületed van,akkor az enyhébb változat,ezt nem kell metélni,így óvatosnak kell lenni mert sok orvos metélni akar,ezt kerüld el,meg kell mondani ezt szeretnéd elkerülni.


Urológushoz menjél el!

2015. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsia rossz hìrért nincs vaj de szerintem majd feltépik énekem lazán hátramegy szerencsére a feltépés egyik osztájtársamnak 2szer feltépték nagyon fáj amikor feltépik Én enyit too de szentem AZ òsszeforás is fáj de heg nem lessz be agódj szentem ha iskolásva akk jó szolj AZ Iskola orvasnak jókis kaland lessz😊😞 át nemtom neked kellemes hogy kb 1vagy2vagy3 orvos a péniszed nézi akor közepes de ha nem akk200%ba szarde ha felnötvagy rendeorvos nemtom hogy mijen kell szentem urulógus vagy nem tom

Fiú vagyok ha gondodvan írj

2015. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!