Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Későn érő vagyok? Nőhet még a...

Későn érő vagyok? Nőhet még a péniszem?

Figyelt kérdés
Lankadva 4cm állva 7,5cm? 14/f leszek novemberben.még a hangom sem mutál már szörösödök de pici vagyok kicsit dagadt...szal mêg nem igazán kamaszodok

2014. okt. 17. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A testalkatodhoz ez hozzád illik.A méret nem attól függ ,hogy korán ,vagy későn érő vagy .Most jön az az időszak ,mikor váltani fogsz a növekedésben,és ez mindenedre vonatkozik .Mivel kövérkés vagy ,pár centi van a "hasadban" is
2014. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 8. An már mindenki fejlett osztálytársaim
2014. okt. 17. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
A dagi fiúk mind későn érnek és kicsi marad a kukijuk.
2014. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmondásod alapján lehet, hogy egy kicsit később érsz, de még nincs okod aggódni. A szőrzet megjelenése azt jelenti, hogy már serdülsz. A következő években biztosan sokat nősz majd és lehet, hogy még a mostani fölösleg is eltűnik rólad.
2014. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem igaz h a dagi fiúk később érnek!

Mindenkinél egyedi módon indul be az érés,nálad ez később kezdődött.

Igen, mivel most lépsz be a serdülőkorba persze h nőhet, sőt nőni fog a szerszám ne aggódj :)

2014. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem már 14 éves korom óta akkora a farkam, amekkora most... Szóval sztem ne számíts nagy csodára.
2014. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen későn érő vagy,mert normál fejlettségűeknél 12-13 éves kor elején van már fanszőr,14 éves kor már elég késő.


Milyen magas vagy?Súlyod?


Átlagos magasság minimum 163-166 cm kellene hogy legyen.

és valóban aki kövér annak kisebbnek is látszik a pénisze.

Elég kicsi,de még nőhet.



Na most azt is el kell mondanom hogy sokak akik elég alacsonyak azok később is érnek akár évekkel.(Most gondolj bele mást várunk fejlődésben egy 155-160 cm magas 14 évestől,egy 173 és egy 180 cm magas fejlettségűtől is.Gondold végig egy 155 cm magasnál a 8 cm nem is olyan kicsi,de egy 180 cm magasnak lenne akkora hát az durva lenne:-)



Még bőven fogsz nőni és fejlődni,nyugi.

2014. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!