Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl lehet ez? 14 éves...

Mitöl lehet ez? 14 éves lettem most és már születésem óta fáj a fitymám. Ezt nem úgy értem hogy folyamatosan csak ha hozzáérek vele valamihez már a forró víztől is

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen mikor például bőr lecsúszik róla és hozzáér gatyámhoz nem is csíp meg fáj hanem ilyen tök fura kellemetlen érzés:S
2010. jan. 24. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt döntsük el hogy a fityma fáj e vagy a makk? Azért ne igen forrázgasd vékony ott a bőr és neked túlérzékeny.
2010. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

hát a péniszem vége a hegye ahol a hugycső vége van,gondolom az a fityma nem?

nem forrazgatom csak fürdés közbe mikor felhúzom bőrt akkor...

2010. jan. 24. 17:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Figy ha a makkra gondolsz az a húsod nem a bőröd, ha vele hozzá érsz valamivel akkor az tényleg kellemetlen,de ha a makkon lévő börre gondolsz akkor fogalmam sincs. Max.érzékeny vagy.
2010. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mármint a makkal egy tárgyhoz*
2010. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hali!


Pajtás!

A suliban nem tartottak nektek szexuális felvilágosítást, ill. biológia órán nem beszéltetek még a férfi nemi szervek felépítéséről?

Sztem te keversz egyet s mást.

A FITYMA az az előbőr, amit általában hátrahúzol, ill. normál esetben akár erekció (szexuális inger okozta merevedés) hatására magától is hátrajő.

Az a szép rózsaszín fütyivéget, amiről lehúzod a fitymát, az a MAKK. Annak alsó végén nyílik a húgycső nyílása, ami a fütyülőd aljában fut végig.


Tovább nem folytatod, de most tisztázzuk még1x, mi is a problémád, és ezúttal le7őleg ÉRTELMESEBBEN!

Kösz!



Ha nem vili a férfi nemi szervek anatómiája, akkor írj privit, és kisegítlek, ha úgy érzed szükséged lenne a felvilágosításra.

A kérdésedhez kapcsolódóan továbbra is itt fogok válaszolni, ha tudok...


Üdv: EE

2010. jan. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolso válaszolo

Hát bocs télleg hülye vagyok ezt nemtudtam :S

na akkor a makkrol van szó!


A problémám az, hogy nem csak mostanába "fáj" hanem mindig is fájt amikor hozzáérek valamihez vele...De nem úgy értem hogy megütöm hanem éppen hogy csak egy hajszállal hozzáérek máris fáj

2010. jan. 25. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
fáj mert száraz... tegyél rá valami síkosítót, és akkor is fáj?
2010. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mindig :S Ez nálam alap dolog

sőt én azt hittem normális :O

2010. jan. 25. 22:09
 9/18 A kérdező kommentje:
De ha pl bőr rajta van akkor nemérzek semmi üthetem is ,,,
2010. jan. 25. 22:09
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fityma védi a makkfelszínt mindenféle külső behatástól, sérüléstől.


EE

2010. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!