Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inkontinencia miatt éjszakara...

Inkontinencia miatt éjszakara hímvessző pelenkát javasoltak, vettem is, pár napig semmi gond nem volt, de ma éjjel igen. Lejjebb leírom. Mitől lehet? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Lelkileg nagyon megvisel ez az egész, időbe telik mire ez javulni fog. Az történt, hogy ma hajnalban, ahogy forgolódtam, kicsúszott a péniszem a pelenka részről és egy kevés vizelet mellé ment.

Jó ideig stresszeltem ezen, kb aludni sem mertem csak nagyon keveseket, aztán rászántam magam, hogy orvoshoz menjek. Eleinte nem örültem a pelenka ötletnek, de csak éjjel kell és végre nyugodtan el mertem aludni, de a ma hajnali esemény után ismét szorongas lesz rajtam, hogy mi lesz ha megismétlődik. A kérdésem az, hogy ez mitől lehet? A pelenka lenne kicsi? Feszülős boxeralsót viselek egyébként.

Minden tanácsot és segítséget szívesen fogadok és köszönök előre!



#méret #inkontinencia #hímvesszőpelenka
2014. okt. 21. 06:04
 1/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon bánt ez most téged. De ne görcsölj rá, mert annál inkább előfordulhat ismét. Próbálj ellazulni, megnyugodni. Szerintem a családban sem tesznek ezért szemrehányást neked. Én is jártam már úgy, hogy nagyon mélyen aludtam, kicsit későn ébredtem az ingerre és pár csepp a pizsamába meg a lepedőre ment. Lepedőt cseréltem és ezzel lezártam magamban az egészet! Pedig én nem is vagyok inkontinens. Nálad ez egy betegség, ami miatt normális, jóindulatú ember nem cikiz téged. És nem kell a betegségről beszélni senkinek, a szűk családi kör tudja, másnak meg semmi köze hozzá! Nyugodj meg, nincsen semmi baj!
2014. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A vizelet meg nem tartásának több oka is lehet.Erre inkább orvos tudna választ adni.

A feszülős boxer egyátalán nem ajánlott,főleg éjszaka .

Éjszakára mindenben a laza ruházatot kell használni .

2014. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Tena Comfort Extra inkontinencia betét (1125 ml) 40db

Ez nagyobb többet bir és an hozzá rögzitö hálo is hogy ebböl nem csuszhat ki senni

Probáld ki ha nem bizolt a hímvessző pelenkát javasoltak


üdv

2014. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be ez a inkább bététnek mondanám. Engem is cselbe hagyott
2014. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tena Slip Plus / Super vagy Maxit vegyél, (a plus a legvékonyabb a maxi a legvastagabb) igaz, hogy az tényleg egy pelenka, de cserébe nem áztatod el az ágyadat ,és szerintem sokkal kellemesebb és jóval kevésbé megalázó, ha száraz ágyban ébredsz. Ezek a hímvesszőre húzható "betétek" semmit se érnek.
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!
2014. okt. 21. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást illetve jó egészséget neked kedves kérdező. Nem szégyen a pelenka viselése az egészségi állapot miatt.
2014. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
A kérdés újbóli feltevéséből arra következtetek, hogy még mindig izgat ez a dolog. Kérlek, ne foglalkozz vele állandóan és próbálj megnyugodni. Az, hogy most így történt, nem jelenti azt, hogy ezután mindig (vagy gyakran) így lesz! Elmúlt, ne kínódj vele tovább, ne szégyelld magad. És ne beszélj róla senkinek. Legfeljebb a szüleidnek, de rajtuk kívül még a legjobb barátodnak sem. Egyszerűen nem tartozik senkire!
2014. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!